Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy heteró pasi élvezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró pasi élvezi azt, hogy a nő beléhatol egy műpénisszel... Akkor mi kifogása van az ellen, hogy kipróbálja pasival?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem a logikát. Én szeretem a puncit, akkor nyilván az igazi jobb, mint a műpunci. Akkor, aki szereti a műfarkat, az nem szeretné jobban az igazit?
2022. márc. 12. 22:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem vonzódik a férfiakhoz, mit nem lehet ezen érteni? A leszbikusok is használnak felcsatolhatósat, mert nem a dugást nem szeretik, hanem a férfiakhoz nem vonzódnak. Én nem tudom miért ilyen nehéz ezt az egyszerű dolgot felfogni :D
2022. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg rohadt egyszerű, én sem értem hogy nem egyértelmű neked. Csak ugyanazt tudom mondani mint #1. Nem az érzést nem szeretik, hanem egyáltalán nem mindegy hogy ki van a másik végén. Ez olyan mintha akármilyen számodra egyáltalán nem vonzó, akár undorító emberrel kéne szexelned, csak azért mert van nemiszerve. Nem lenne kedved, mi?
2022. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem kötelező mindent kipróbálni.
2022. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

"Akkor, aki szereti a műfarkat, az nem szeretné jobban az igazit?"

Ha te szereted ha leszop a csajod, akkor azt is szeretnéd, hogy egy pasi szopjon le? Ha imádsz csókolózni egy csajjal, akkor pasival is ugyanúgy imádnád? Heteróként nyilván nem, hiszen hiába csinálod ugyan azt mindkét nemmel, a férfiak egész egyszerűen nem vonzanak. A dugással is ugyan ez a helyzet, egyszerűen a heterók fel sem izgulnak más pasikra, függetlenül attól hogy ugyan azt csinálnák mint egy csajjal.

2022. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Van a férfiak között is bőven olyan, akinek valamennyi vonzalom is kell a szexhez. Ezért egy hetero nem fogja palival dugatni magát, mivel nem vonzódik a férfiakhoz.
2022. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert a farokhoz tartozik egy ember is - egy másik pasi. Heteróként ahhoz meg nem vonzódik ennyike. Téged is azért izgat a műpunci - mert punci utánzat nem azért mert egy darab műanyag.
2022. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Marhaság.


A peggingelő a pasi a fenekébe fogad egy műpéniszt (=beléhatolnak).


Ahogyan a műpunci sem pótolja az igazi puncit, úgy a műpénisz sem pótolja az igazi farkat.


Simán elképzelhető, hogy kívánják az igazi farkat is. Ami rugalmas, meleg, és jobban csúszik, mint egy műanyag.

2022. márc. 13. 00:17
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Akkor viszont biszexek, nem heterók, és nem csak a farok érdekli őket hanem az egész férfi.
2022. márc. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

#7 mivel te valószínűleg egy meleg pasi vagy így neked ez a "logikus", de egy heterónak meg nem. Speciel szeretem a brokkolit párolva köretként, de krémlevesként meg nem. Hiába okoskodnak hogy ugyanolyan az íze, akkor sem szeretem. Az ízlés észérvek alapján működik.

Tolerancia az, ha elfogadod másoknak más az ízlése s nem rugózol rajta. Mondom, az ízlést észérvekkel nem változtatható meg. Főleg ha csak a saját szemüvegeden át látod.

2022. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Én a szexualitást egy skálaként képzelem el. Lehet valaki heteró, csak nem 100%-ig, hanem 90%-ig. Ha pedig ez így van, az belefér, hogy egyszer kipróbáljon ezt azt, majd estlet megundorodjon tőle.


De amiatt a 10% miatt kísérletezhet.

2022. márc. 13. 00:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!