Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy heteró pasi élvezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró pasi élvezi azt, hogy a nő beléhatol egy műpénisszel... Akkor mi kifogása van az ellen, hogy kipróbálja pasival?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem a logikát. Én szeretem a puncit, akkor nyilván az igazi jobb, mint a műpunci. Akkor, aki szereti a műfarkat, az nem szeretné jobban az igazit?
2022. márc. 12. 22:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
*az ízlés NEM észérvek alapján működik
2022. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
#10 ezt úgy hívják Kinsley skála, nem kell feltalálnod mert már létezik. Van viszont annak is két "végpontja" a teljesen meleg, meg a teljesen hetero. Utóbbi nem 90%-ig heteró, hanem 100%-ig s nem akarja kipróbálni mert nem vágyik rá incifincit sem. Aki 90%-ban hetero és 10%-ban meleg azt meg nem heterónak hívják, hanem biszexnek (a skála középső "mezőnye").
2022. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#9


Ha meleg pasi lennék (amivel az égvilágon semmi baj nem lenne, mivel természetes jelenség) talán az lenne az első jele, azt kérném a csajomtól, rakjon seggbe. De ilyen vágyaim nincsenek. Nem vagyok meleg, de attól gondolkodhatok logikusan.

2022. márc. 13. 00:29
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
#13 ha hetero lennél akkor fel sem merülne a kérdés benned mert tudnád a saját ízlésedből rá azonnal a választ...
2022. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

"Aki 90%-ban hetero és 10%-ban meleg azt meg nem heterónak hívják, hanem biszexnek"


Én azt mondanám, hogy 50% körül van a biszex. Szerintem a 90%-os srácok inkább "kíváncsi heterók" tipikusan olyan emberek, akik bevállalnak ezt-azt. De hosszabb távon nem tudnának pl. egy pasival aktívan összejárni szexre. Sőt, talán az első homoerotikus élmény után le is lohad az ilyen kíváncsiságuk. Ezért nem nevezném őket biszexnek.


Amúgy nem álltom, hogy én találtam ki a skálát. Én is csak olvastam róla, de érdekes elképzelés, ezért elkezdtem én is átvenni a skálás gondolkodást.

2022. márc. 13. 00:35
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
#13 Ha meleg pasi lennél, nem lenne csajod, mert nem vonzana a női test és nem tudnál érzelmi kapcsolatban sem lenni egy nővel. Ezt tényleg ilyen nehéz megérteni? Nézz már utána hogy mit jelent a heteroszexualitás, a homoszexualitás meg a biszexualitás.
2022. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%

#15 nincs olyan hogy "kíváncsi heteró" - ezt a kifejezést csak azok használják akik biszexek de nem tudják ezt magukban elfogadni. Három kategória van: hetero, bi és homo (női megfelelője a leszbikus).

A dolog úgy működik, hogy előbb van a vágy, utána a "cselekmény". Ha vágyik rá akkor már biszex, max. még nem próbálta megélni.

2022. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintem a 90%-os srácok inkább "kíváncsi heterók""

Nem létezik kíváncsi heteró, ez csak egy szleng. Azok használják, akik szégyenlik hogy biszexek. De a tudomány nem különít el kíváncsi meg nem kíváncsi meg kicsit kíváncsi meg a fene tudja milyen heterókat, csak heteró van, aki nem vondózik semmilyen szinten a saját neme iránt. Akit egy kicsit is vonz a saját neme is, az már biszexuálisnak számít.

Ezt pedig nem a szex módja és a szexjátékok határozzák meg, hanem a vonzalom.

2022. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"bi és homo (női megfelelője a leszbikus)."

A homoszexualitás magában foglalja a melegeket és a leszbiket is. És nem csak ez a három van, van például pánszexualitás is, de ezekbe már ne menjünk bele. A lényeg, hogy nem attól függ a homoszexualitás hogy ki hogyan szeret szexelni, hanem attól, hogy ki melyik nem iránt érez vonzalmat.

2022. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#16



Nincs konkrétan homo, heteró, és biszexuális ember. Skála van, azon csúszkál mindnenki. Lehet senki sem heteró 100%-osan, és senki sem meleg 100%-olyan.

2022. márc. 13. 00:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!