Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány gyakran váltogatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány gyakran váltogatja a partnereit és véletlen terhes lesz akkor honnan tudja kitől van?

Figyelt kérdés
Szóval szexel egy fiúval, majd egy hét múlva egy másikkal. Akkor honnan fogja tudni kitől van? Akire jobban hasonlít? :D
2022. márc. 12. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nagyobb balek, hogy eltartja a fiókáját bemondásra.
2022. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Elmegy dokihoz, szakértőhöz, ha kell ügyvédhez, stb. Utánajár, hogy lehet kideríteni, mit lehet tenni.

Most jut eszembe: ha valakinek nem tudni, ki az apja, akkor mi kerül be az okmányaiba az apja nevéhez? (Személyiben csak anyja neve van, de valahol az apa neévt is számon tartják.)

2022. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakit megnevez, talán az aktuális pasiját. A volt mennyasszonyomat egy másik pasi ejtette teherbe és ő megpróbálta úgy beállítani, hogy tőlem lett terhes. Leleményesek az ilyen nők.
2022. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Az sem valami patinás dolog, aki kapcsolatban lesz “csak úgy” terhes szerintem…🤷‍♀️🤷‍♀️
2022. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#2. Az anyja vezetéknevét kapja. Ha nincs házasság,abban az esetben is ki kell tölteni az apának egy apasági nyilatkozatot. Amennyiben ez nincs,úgy automatikusan az anya nevét örökli.
2022. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálja kimatekozni (az utolsó ciklusa alapján) nagyjából mikor eshetett teherbe és annak a fickónak a nevét mondja be (vélelmezni mint apát). Ha házasságban van akkor aut. a férj az apa - kivéve ha az anyag másképpen nem nyilatkozik.

S most jön a jogi csűrés-csavarás... Ha az apának nem tetszik a "dolog" akkor neki kell apasági keresettel megtámadnia az apaságot. Ha egyszerűen nem zárható ki (pl. vércsoportból) akkor neki kell előfinanszíroznia a nem olcsó hivatalos DNS-tesztet. Ha mégis ő az apa akkor bukta a zsozsót, ha mégsem akkor ráverheti a perköltségként a vesztes alperesre (az anyára). Törlik mint apát, s az anyának kell előállnia új névvel. S kezdődik a "móka" elölről, ha az új apának nem tetszik a dolog.

#2 ha nem tudja (vagy nem akarja megmondani) az anya ki az apa, akkor nem töltik ki a születésiben ezt a rovatot.

2022. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kiszopja az ujjából.
2022. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mónika-kompatibilis kérdés. Amúgy állítólag megérzik, de én csak a dns tesztnek hiszek
2022. márc. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
DNS tesztről hallottál már?
2022. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez egy igen állhatatos lány. Én olyat ismerek aki egy nap néggyel van. De hál istennek Én is köztük vagyok.
2022. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!