Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már pozitív csalódású...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már pozitív csalódású szeretkezésed?

Figyelt kérdés
Amikor szexeltél vkivel, magadban " vártál vlmit" h milyen lesz, viszont ennél sokkal de sokkal jobb volt. Mitől volt másabb a vártnál?
2022. márc. 13. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Volt. Csinált olyan dolgokat amiket nem néztem volna ki belőle.
2022. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2022. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem szeltem még soha valakivel magamban🤷‍♂️😂🤔


Amúgy olyan volt, hogy jobn volt, mint amire számítottam, de nem képzelegtem előtte, higy milyen lesz.

2022. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Volt. Nem is annyira jött be a pasi, azt hittem teljesítményben sem lesz nagy durranás, de minden képzeletemet felülmúlta. Ő a férfi számomra, ezentúl mindenkit hozzá hasonlítok.
2022. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként eddig 90%-ban bejöttek az előítéletek. A viszonylag unalmas, nem túl szexi csaj szexben is unalmas és prűd volt, az életrevaló, rendkivül szexi kisugárzású pedig az ágyban szó szerint egy szexistennő volt. Inkább csalódás volt egyszer, ami nagyon fájt, mert párkapcsolat volt, nagyon életvidám, szexi, szép lánnyal nagyon unalmas, lapos, semmilyen volt a szex. A többi esetekben bejöttek az előítéletek.
2022. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Volt tegnap
2022. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen volt. Azóta is vele vagyok:)
2022. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt egy rokkant srác. Nem teljesen rokkant, de erősen sántított és néha mankóval vagy bottal járt. De teljes életet élt, normál autót vezetett és aktívan motorozott is. 30évesen és 4partnerrel a hátam mögött még senki sem tudta űberelni.
2022. márc. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát... valami nagyobb dologra számítottam, semmi extra nem volt. Szinte nem is éreztem semmit.
2022. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!