Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csikló izgatása kézzel, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikló izgatása kézzel, vagy nyalással, vagy segédeszközzel ?

Figyelt kérdés
A férfiak egy jelentős része utálja a punci nyalást (köztük én is irtózom ettől), de sajnos a nők legérzékenyebb szerve a csikló, amit, ha valaki jól beizgat, akkor a nő hamar elmegy. Én eddig csak kézzel tudtam csiklóizgalmat elérni (mert nyalni rühellek), de gondolkodok azon, mi lenne, ha lenne egy segédeszköz, ami helyettem ezt a tevékenységet elvégezné (ami sokáig tart és egy idő után uncsi), én meg utána csak élvezhetném a szexet ? Van ilyen megoldás ?

#csikló #izgatás #segédeszköz #nyalás #kézzel kielégítés
2022. márc. 13. 11:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Én imádok puncit nyalni!!
2022. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem orálisan kielégíteni a barátnőmet, de gyakran maszturbál vibrátorral.
2022. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Kéz egy kis újjazással
2022. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
1/1-es -Jó, de a férfiak jelentős része utálja. Nincs arra lehetőség, hogy őket valami segédeszközzel tehermentesítsük ?
2022. márc. 13. 11:36
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék együtt ilyen férfival, azért szerintem elég erős kijelentés az hogy a férfiak jelentős része utálja..
2022. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, hogy erős kijelentés, de légből kapott marhaság.
2022. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
5/5-ös. Azt persze nem tudom, hogy hány százalékuk, de van egy ilyen jelentős halmaz is, köztük én is. Egyszerűen taszít a dolog, nem tehetek erről, undorodom tőle. Viszont kívűlről szeretem a nunit körbepuszilni, ujjazni, simogatni, viszont a számba nem szívesen veszem a nunilevet. Nos ilyen ember is képes csiklóizgatásra, csak gondolom ez jóval lassabban vezet sikerre. Sajnos jó sokáig tart ez, és erre nincs mindig türelmem, na emiatt szeretnék valami nyalógépet szerezni, hogy elvégezze ezt a feladatot, hogy utána már záros időn belül normálisan szexelhessek és ne tartson a szex 2 órán át.
2022. márc. 13. 11:48
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nyomik nem szeretnek puncit nyalni.
2022. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A gond az hogy neked nyűg a szex, csak a saját magad kielégülése a fontos hogy minél hamarabb betehesd és elélvezz. Nem kell ahhoz pasi hogy használjunk csikló izgatót vagy vibrátort, ez egyedül is megy. De ha már egy férfival vagyunk, akkor azt szeretnénk ha ő elégítene ki.
2022. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Tarts kismacskát.
2022. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!