Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy életem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy életem során egyetlen egy alkalommal élveztem el análisan? Se előtte se utána nem sikerült soha, akkor hatalmasat élveztem. Máskor is élvezem de nem sikerül elmennem.

Figyelt kérdés
Egy alkalmi pasival sikerült akivel 1x voltam összesen, semmi extra nem volt benne, átlagos szerszám, átlagos technika.

2022. márc. 13. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Magadnak sikerül? Hányszor próbáltad eddig?

Ha magadnak el tudsz menni, akkor lehet, hogy csak rá kell hangolódni.

2022. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magamnak nem szoktam csinálni. Rendszeresen engedem azóta, előtte sem ódzkodtam tőle.
2022. márc. 13. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Jó farka volt, én voltam ugye?
2022. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kalandvagy1986 ***** válasza:
84%

Lehet volt egy kis görbülete a farkának, esetleg valahol vastagabb vagy csak egyszerűen pont jókor jó helyen stimulálta. Lehet hülye kérdés, de próbáltad rekonstruálni a pózt, stb.? Nem lehet hogy csupán a helyzet izgalma adott akkora pluszt?

Nálunk párom 99%-ban elmegy anál közben.

Magamról nyilatkozva pl. volt olyan amikor telefonált a konyhában, előrehajolva a pulton. Nem is hallotta hogy bementem. Megöleltem, elkezdtem simogatni a hátát végig, fenekét. Belémbújt a kisördög, farpofák szét és ujjbegyem az ánuszát simogatta. Nem szólt (nem is igazán tehette) de odatolta a csípőjét, láttam hogy tetszik neki... Mire abbahagyta a telefonálást szép fokozatosan de már benne is voltam.. Anál, spontán - és ez hihetetlenül beindított. Őt az, hogy tudta mit szeretnék, engem az hogy tudta és hagyta, akarta. Rég volt akkora orgazmusom, sőt talán azóta nem is... Anál szokott lenni, de az a szintű spontaneitás, szavak nélküli összhang hihetetlen mekkora plusz ingert adott...

35F

2022. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kalandvagy1986 ***** válasza:
62%

#4-es vagyok!

Érdekes tanulság lenne, hogy ha nem csak egy alkalommal lett volna köztetek vele sikerült volna vajon megismételni...? ☺️

2022. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Minden bizonnyal én voltam az a pasi....a rutin meg az évek ugye...khmm...khmm 😎
2022. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rostás Judit ***** válasza:
100%

Nekem sem megy úgy, de az érzés nem rossz. Mondjuk rám vannak kattanva a pasik emiatt mert elég nagy a popsim és legtöbbször egyből seggbe akarnak dugni

26/n

2022. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a különbség a többihez képest hogy más volt az érzelmi töltet / a vágy /hangulat/a srác hoz való hozzá állas. Ezek nagyon befolyásolják az együttlétet.
2023. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!