Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal rendszeresen szeretkezünk análisan is. Erre beöntéssel készülök fel, heti 3-5 alkalommal szoktuk csinálni, a gyakori beöntés miatt lehet később probléma a bélflórámmal?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Lehet... ajánlom, felnőtt pelenkával is tárazz be.
2017. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, hogy mennyire mély a beöntés. Ha több liter vizet engedsz magadba, az lehet, nem túl hasznos. De ha csak nagyon a bejáratnál tisztítod ki magad, az nem kellene, hogy gondot okozzon.


23/L

2017. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó szakaszt szoktam tisztítani, kétszer-háromszor 300 ml vízzel, és nem is tartom bent percekig.
2017. ápr. 29. 19:26
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Lehet
2017. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Tévedés, ha tiszta a víz, nem lehet. A bél alsó szakasza gond nélkül szívja fel a folyadékot, azaz nem "idegen" a számára a víz. Annyi, hogy tiszta legyen.
2017. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem ezt a beöntést, komolyan. Évek óta análozok, de soha nem beöntőztem és semmi gond nem volt.
2017. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 poiu ***** válasza:
68%
Lehet gondod, ha nem is a bélflóráddal. Amúgy meg semmi értelme. A végbeled tisztább beöntés előtt mint után.
2017. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Lehet.
2017. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Heti 3-5 alkalom... Szerintem nem a beöntés ártalmaitól kellene félned. Ez egy picit gyakori,nem gondoljátok?
2017. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A beöntés csak egy kis kellemetlenség, a popsiszex pedig nagy fájdalom de csak akkor ha görcsös vagy. Nekem segít, különben én sem csinálnám!

5 éve próbáltam először és végig azon rettegtem, hogy baleset lesz, ezért nem tudtam magamra koncentrálni és ellazulni, olyan rossz volt, hogy azt mondtam Soha többé. Aztán két éve az ex pasimmal kipróbáltuk, úgy, hogy előtte csináltam beöntést, érdekes mód azonnal tudtam magamra figyelni és olyan orgazmust éltem át mint azt megelőzően soha!

A záróizmom köszöni szépen az aggódó hozzászólásokat de üzeni remekül van:) Nem kell mindent elhinni, irigykedni meg főleg nem kell! Nem a párom önzőségéből adódóan csináljuk a szex ezen formáját, hanem azért mert kölcsönösen élvezzük! Ha úgy érezném problémám lesz belőle, vagy nem élvezném akkor nem kérném tőle heti több alkalommal is.

2017. ápr. 29. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!