Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell félni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell félni egy idegen lakására felmenni?

Figyelt kérdés
Ha megismertek valakit online, és mondjuk annyira megbíztok benne, hogy nem fog megerőszakolni, nem valami mentális beteg, találkoztok mondjuk előtte 1-2x, második alkalommal felmennétek a lakására, akkor nem féltek, hogy nehogy legyen ott videókamera? Vagy ez ritka?

2022. márc. 14. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
gyakoribb mint hinned, ha tartasz ilyenektol, akkor ne legyel egy olcso ribi, akit 2 tali utan megfektetnek
2022. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

több éves kapcsolatban is bármikor lehet kamera ha mentek szállóba wellnesezni, vagy titokban mutogathat a pasid nem?


én chat oldalakon több ilyennel találkoztam, hogy a férj mutogatja a feleségét arccal meztelenül idegeneknek

de azokról a képekről gondolom tud az asszony, csak arról nem, hogy a férje mutogatja boldog-boldogtalannak...

2022. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Felmennék ha megbízok az illetőben amúgy nincs jelentősége mióta ismerek valakit hallottam már olyanról,hogy több éves kapcsolatban a pasi titokban készített videókat ahogy együtt van a barátnőjével.
2022. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám mindenki fosott feljönni, aztán meg ugye nem gond ha itt alszik, mikor jöhet ujra és hasonlók..
2022. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Felmenni első találkozón is felmentem így, de (akkor még) nem szexelni. Eddig nem jutott eszembe, hogy kameráktól kellene félni. A testi épségem miatt előbb jutna eszembe aggódni.
2022. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ti mind paranoiásak vagytok amugy? Honnan veszitek h bárki bántana?
2022. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
velem egyszer történt, hogy Kőbányára hívott egy lány szexelni késő este, vittem pénzt, hátha kva, meg a rendőr lakótársamnak mondtam hova megyek, de a világon semmi gáz nem volt
2022. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6!


Te meg valami felelőtlen gyökér vagy, aki azt hiszi nem történnek ilyen dolgok?

2023. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!