Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női mellbimbóudvar átmérőjén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női mellbimbóudvar átmérőjének mérete szerintetek mutat-e bármilyen összeüggést a szexuális karakterrel?

Figyelt kérdés
Saját megfigyelésem szerint a nagyobb bimbóudvarral rendelkező nők szenvedélyesebbek, sokkal kevésbé gátlásosak, kezdeményezőbbek az ágyban. De ez csak az én tapasztalatom, korántsem kizárt, hogy véletlen és nem mintázat, mivel természetesen véges számú a tapasztalati alapsokaság. Megtisztelő lenne, ha nők is válaszolnának, nagyon érdekel a véleményük.

2022. márc. 16. 12:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi összefüggés
2022. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
nincs közte semmi kapcsolat
2022. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Annyi összefüggés van közte mint pl. a magasabb embereknek jobb-e a hallása, vagy több-e köztük a balkezes. Azaz semmi. Az egyik egy külső fizikai tulajdonság, a másik egy pszichés.
2022. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi összefügés nincsen.
2022. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Mathus ***** válasza:
76%
a kérdésre: "privátra gyűjtök, jelentkezni itt" mondta a kérdező, aki reméli, hogy sok csaj fog írni. de nem, mert ilyen ez a popszakma.
2022. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
6-os, akkor mi a fenének is lebzselsz te is? Menj haza, ha nem tűröd a privátozókat és törölheted magad.
2022. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, én ezt csakis megerősíteni tudom, hihetetlen, hogy erre még nem figyeltem fel, de igaz, én vállvetve állok ezelőtt a felvetés előtt, persze lehet, hogy csak véletlen, de én is maximalisan úgy vettem eddig észre, hogy akinek nagyobb a mellbimbó udvara azok sokkal vadabb, bevallalósabbak voltak a szexben.
2022. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os: köszönöm konstuktív hozzászólásodat és érdeklődve kérdezem, hogy szerinted milyen privát üzenetre számítanék egy ilyen kérdés alapján. Elképzelhetetlen, hogy egszerűen csak érdekel, ki mit gondol erről?
2022. márc. 16. 13:20
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy a mellbimbó udvaron. Imádom a szexet betegesen perverz is kezdeményező is vagyok stb.

De szerintem semmi köze nincs ennek a két dolognak egymáshoz.

2022. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!