Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mindig foglalt ferfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZhenZhen kérdése:

Miert mindig foglalt ferfit vonzok?

Figyelt kérdés
34 eves no vagyok, és sosem csaltam meg senkit kapcsolatban,de egyszeruen nem ertem miert az esetek kilencven szazalekaban foglalt ferfiak kozelednek hozzam.
2022. márc. 17. 05:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok ezzel én is a szingli nők úgy elsétálnak mellettem mintha ott se lennék, akinek van párja annak meg szikrázik a szeme ha rám néz... nem tudom, miért van, de elég idegesítő 32F
2022. márc. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Talán mert nem vagy olyan vonzó (arc, test, személyiség), hogy egy szingli melletted akarjon lehorgonyozni. Viszont még dugható vagy, és úgy fest h kapható is vagy rá.


Nem tudom, ez csak egy tipp.

2022. márc. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Rám nem mozdul senki sem a feleségemen kívül. Legalább lehetőségem lenne, hogy valakit elutasítsak.
2022. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Rám mozdulnak a szinglik és foglaltak is egyaránt! :)))
2022. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez, amíg szingli voltam a kutya se foglalkozott velem, mióta ez változott érdekes lettem. Mindig mindenkinek az kell ami éppen nem lehet az övé.
2022. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Vélhetően azért mert nem célzottan halàszol.


Emelletr sajnos ki kell emeljem, h az àtlag 34éves magyar nő nem annyira jó fogàs egy fiatalabb szingli pasinak.


Statisztikailag nagy az esélye, h van gyermeke vagy elvàlt. Ha ezek egyike sem, akkor vagy ordenàré nagy szerencse, hogy épp szabad a nő, vagy ajelleme elviselhetetlen hosszabb tàvon.


Eddig milyen és milyen hosszú kapcsolataid voltak?

2022. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A foglalt pasik vannak kiéhezve a legjobban más nőkre, akik nem az asszony. Ezért.
2022. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a 40 körüli férfiak általában foglaltak.

Életkori sajátosság.

2022. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
A #8-asnál a pont, mert a korodbeli 30-40-es pasik többsége már nem független, de valamilyen (egyénenként változó) okból félre akarnak kúrni.
2022. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kolléganőm. Gondoltam lehetne több is. Ramentem. Nem volt barátnőm.

Kollégám/barátom is úgy gondolta lehetne több köztük. Volt barátnője. Csaj is tudta. Ő is Ráment.

Számomra is meglepő módon a másik sráccal jött össze. Dugta kb 3 hónapig, mikor is a csaj szólt, hogy ő szerelmes. Erre kirakta, mint macskát szarni.

Ezután csaj elkezdett felém jeleket adni fél évvel később, hogy lehetne valami. Gondoltam először, hogy én is megdugom párszor, de inkább aztán hagytam. Komoly kapcsolatról ezután már szó sem lehetett.

Csaj ezután le is oltott, hogy akkor meg minek hülyítem.

Mástól meg visszajött, hogy nem talál normális palit, pedig már gyereket is akarna, mert abban a korban van.

Sok ilyen nő van, de tényleg. Még tanulmány is van arról, hogy egyes nők miért kifejezetten olyan pasikra mennek rá, akiknek van valaki.

Lehet te nem ilyen vagy, de érdemes lehet átgondolni és változni.

Egyébként te ha látsz egy palit, akinek tudod nincs csaja, miért nem nyitsz felé? Erre a kérdésre adott válaszod sztem megmagyarázza a te kérdésed is.

2022. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!