Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű lányok első szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lányok első szexnél volt bennetek bizonytalanság, hogy a partneretek szexinek talál-e?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem volt, mert nagyon nagy a mellem. :)
2022. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha nem találna szexinek, valsz nem feküdnénk le.
2022. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2022. márc. 17. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódtam ezen, mert nem árulok zsákbamacskát, soha nem hordtam szivacsos meg egyéb csoda melltartókat, így már az ismerkedéskor látja mindenki hogy merre hány méter. Egyik partneremnek se volt ezzel baja.
2022. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szexnél nem volt, mert én 50 kilósan 65-ös körmérettel én normálisnak érzem a B kosarat, nem "kicsinek". A férfiak mániája, hogy a sovány nőknek is óriás szilikoncsecs dukál, különben "fuj lapos". Kaptam már megjegyzéseket exektől, de még idegenektől is, szóval most már van bennem bizonytalanság.
2022. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos sokkal hamarabb beparáznak a szép nagymellű csajok, hogy jajj, mit szólok hozzá, hogy lóg nekik, meg nagy a mellbimbó udvar, meg ilyenek, nagyon idegesítő ez. Közben meg gyönyörű nekik. F
2022. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tini korom elején volt, de a szexre már érettebb fejjel került sor szóval akkor már nem.
2022. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, de mennyi.
2022. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tinikoromban. Viszont most már nincsen, nem kaptam negatív visszajelzéseket soha miatta.
2022. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!