Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportos, jó pasik, voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, jó pasik, voltatok már nagyon duci, túlsúlyos nővel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Kíváncsiság, vagy már nagyon ki voltatok éhezve? Milyen volt velük a szex? Tényleg jobb velük, mint a vékonyabb nőkkel? Odaadóbbak az ágyban?
2022. márc. 17. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek kimondottan az ilyen nők jönnek be. Nekem is. Igaz nem vagyok kifejezetten sportos, de ha valami durván jótestű kisportolt faszi lennék, ekkor is a telt csajokra buknék.
2022. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak akkor jó a szex egy molett nővel, ha az olyan formákra gerjedsz.

Ha csak azért akarsz kerekded hölggyel lenni, mert mást nem kapsz meg, akkor ne tedd.

2022. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonnal nem. De túlsúlyossal igen.
2022. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teltebb, duci nővel voltam már. Csinos volt ápolt, igényes (és irtó belevaló volt az ágyban). Full nagyon kövér csajjal még nem voltam.
2022. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Telt nővel már voltam - így jött ki a lépés. Különbség nem igazán volt. Nagyon-nagyon kövér (+100) nővel 1x voltam, mert iszonyatosan ki voltam éhezve szinte bárkit megdugtam volna (+részeg is voltam). Vele nem volt jó, a nagy kuffer miatt a szerszám fele csak a farpofák között csúszkált és nem bent + elég pálott szaga is volt a hájas p.nának.

Bocs, a nyers őszinteségéért, de te akartad tudni.

2022. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!