Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyedüli lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyedüli lány, akit nem érdekel a péniszméret?

Figyelt kérdés

Itt mindig azt olvasom naponta, hogy jaj kicsi pénisz nem jó, nem tölt ki, stb.


Csak ennyit mondok erről, ha egy vadidegen pasi bepróbálkozna nálam, aki külsőre, kiállásban, intelligencia szintben nem jön be azzal, hogy neki 20 cm a pénisze lefekszek-e vele, akkora pofont kapna 2 napig emlegetné.


Ha egy pasi viszont bejön, és már csak a gondolattól elpirosodom mikor ránézek, mert annyira helyes akkor bármit is írtok, sosem nevetném/szakítanék vele a mérete miatt.


Most is van pasim és az ő farka sem nagy, igaz nem mértem meg, da ha rámarkolok alig ér ki a makkja a kezemből. NEM zavar, szeretem őt és van maszti is ahol ki tudom magam elégíteni akár a jelenléte nélkül is, mert volt már rá példa, hogy melóban volt és nagyon kívántam a szexet szóval masztiztam egy jót. Mikor jött haza egy puszival vártam és nemsokára rá mentünk is szexelni. Engem jobban zavar, ha megcsalna vagy esetleg elmenne prostihoz, minthogy hány cm. Azért kitenném őt azonnal =)


L/24



2022. márc. 17. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Téged nem érdekel.Komoly lehetsz,ilyenről még nem hallottam.
2022. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak téged, engem sem
2022. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Engem sem érdekel. Pedig 39 vagyok. Pár farokkal már volt dolgom.
2022. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanígy vagyok mint te. Akivel eljutok a szexig, ott már van valami érzés, ha más nem, erős vonzalom. Akkor meg már nem érdekel mekkora.

Ha csak a méret számítana akkor vennék egy jókora vibrátort, az fixen nagy.

2022. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mkdir ***** válasza:
90%
A legtöbb érett nőt nem érdekli. Sőt meg merném kockáztatni hogy az éretlen csitrik nagyrészét sem. Csak a hiperaktív meg feminim kamaszok méregetik mint a majmok. Az értelmesebbje kinovi
2022. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyedül vagy, nálam van egy minimális méret (15 cm egyébként), ami alatt nem fekszem le a pasival.
2022. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6, akkor amikor eljuttok a vetkőzésig, hozod a centit, megméred, es ha pl 14,5, akkor közlöd hogy bocs ez nekem kicsi, menj haza, és felejts el?
2022. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szemre. Ha kicsi, akkor elhajtom. Volt már ilyen...
2022. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Duma. Vagy ha nem is duma, neked nem fontos a szex, hiszen azt írod, kitudod elégíteni magad nélküle is. Nincs is ezzel semmi gond, nagyon jó. De van akinek igénye van arra, hogy a pasija által legyen megdugva rendesen, és ahhoz kell a méret.
2022. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodj meg.

Nem te vagy az egyedüli. Az utóbbi évek nagy slágere ez.

20-30 évvel ezelőtt ezzel senki nem foglalkozott. Nem is volt net.

Én nem láttam akkoriban a discóban, hogy a lányok centiméterrel a kezükben táncolnának. 😀

Ha szimpatikus volt a fiú, discó után hazavitték. Nem a lenti mérettől tették ezt függővé.

2022. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!