Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elfogadható,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható,ha felnőtt ember a szex miatt szakít?

Figyelt kérdés
Èn 35 èvesen szakítottam,aminek nagyrèszt az ibtimitás,ès a szex hiánya.Nèha ma is van bűntodatom miatta,mert gyerek is van.Időnkènt olyat is mondott az akkori párom,hogy úgy kell velem szeretkezni,hogy ne legyen jó,ès nem akarok sűrűn. Sokan együtt maradnak ilyen szituban.3 ève új kapcsolatom van.

2022. márc. 18. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen rendben van, jo par ev van elotted, megerdemled a teljes eletet.
2022. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

WTF??? "úgy kell veled szeretkezni hogy ne legyen jó?" - hát a szexnek pont az a lényege hogy jó legyen. Kár volt ekkora idiótával összejönnöd, de már mind1.

Ha van gyerek is, akkor érdemes futni egy kört párterapnál, mert a rossz, ritka szex már csak egy következménye a kapcsolat megromlásának, az érzelmi elhidegülésnek.

Megjegyzem, 10-ből 9 kapcsolat azért megy tönkre mert nem jó a szex... vagy kimondják direktben, vagy nem de tudat alatt megmérgezni a kapcsolatot (észre sem veszik miért türelmetlenebbek, feszültebbek a másikkal).

2022. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2022. márc. 18. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen :)
2022. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
3 év után még mindig ezen rágódsz? Menjél pszichológushoz. Nem beszólás, nem vicc, tényleg menj el.
2022. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoktam
2022. márc. 18. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem alapvető, hogy egy jól működő párkapcsolatban jó legyen a szex. Teljességgel elfogadható a szakitas, ha nincs szex, és a másiknak nincs is rá igénye.
2022. márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Én azért is szakítottam, mert a gyerek miatt nem lehetett normálisan szexelni. A nő hangos volt, ezért a gyerek mindig felébredt és elindult a szobájából. De persze ez a nőt nem igazán zavarta, csak mikor már az ajtó előtt toporgott a gyerek...
2022. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utóbbi a gyermekvállalás termèszetes velejárója,ès átmeneti jó esetben.
2022. márc. 20. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!