Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Covid utáni problémák a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Covid utáni problémák a szexuális életben? Tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés

Férfinél nem tökéletes merevedés, a nőnél pedig nedvesedés hiánya.

50 körüliek vagyunk, de abszurd lenne ha pont egyszerre kezdtünk volna el hanyatlani szexuális téren.

Egy hete jöttünk ki a covidból.



2022. márc. 18. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs ilyen problémánk átt estünk rajta mind 2

Én mint pasi 2 szer is semmi ilyet nem tapasztaltam

2022. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár mostanában nem voltunk együtt már egy ideje, pár hete. De akkor is. Mindketten pont ezidő alatt fuccsoltunk volna be? Mert legutóbb még nem volt ilyen probléma egyikőnknél sem.
2022. márc. 18. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete gyógyultatok meg??? Szép lassan lendüljetek újra bele, ne legyen semmiféle teljesítmény-kényszer, sem elvárás.
2022. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk annyira nagyon súlyos egyikőnknél sem volt. Volt láz, meg hasonló finomságok, de egész szépen átvészeltük.


Ha esetleg valami jó minőségű kötelet tudtok, az is érdekelne. Megbeszéltük, ha ez a vég kezdete, akkor tuti kinyírjuk magunkat 😂

2022. márc. 18. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
4. Amíg ezt nem írtad még hihatő is lenne, de egy troll vagy .
2022. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll?

Mert nem volt túl súlyos a covid?

Vagy mert ennyi idősen még nagyon nem akarnánk lehúzni a rolót szexuális téren?

Vagy mert nem kezdtük egymást hibáztatni akár magunkban akár nyíltan, hanem első megdöbbenésünkben még közösen nevetni is tudtunk rajta kínunkban?

Hidd el, részemről, valóban annak a szélén lebegek, hogy itt a vég (lelkileg mindenképpen) ha valóban itt a vég. Én lennék a legboldogabb ha csak trollkodtam volna.

2022. márc. 19. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!