Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem?

Figyelt kérdés
Pár honapja találkozgatunk, volt már szex, de pár hete nincs. ha ott az alkalom akkor nem használja ki. (pl együtt alvásnál) Lehet hogy máshol megkapja? De akkor miért találkozik velem? Vagy rám vár hogy lépjek? Mert szerintem nem a nőnek kell. Egy elkeseredett 30 éves nő

2022. márc. 19. 02:05
1 2
 1/13 DanielC ***** válasza:
100%
Akkor lépjel te. Kérdezd meg hogy van e kedve.
2022. márc. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A beszéd csodájáról még nem hallottál? Gondolom nem 70 plusz-os, tehát ha alkalmanként együtt alszotok, akkor alapnak kellene a szexnek lenni, hiszen vonzódtok egymáshoz, és nem minden nap vagytok együtt.

Egyáltalán tisztázva volt a kapcsolat természete? Annak nem hónapok után, szex, szex nélküli együtt alvás kellene kiderülnie, hogy pld. felesége/barátnője van. 30 évesen legyél már ennél sokkal felnőttebb, és ne utólag tedd fel a kérdéseket, hanem előtte!

2022. márc. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ennek mi értelme van?
2022. márc. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Emancipáció.
2022. márc. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 exronin ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el.

Ha akarna szexelni, akkor szexelne. Nem akar, így nem szexel. Ez ennyire egyszerű.

2022. márc. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Na fasza. Szerintem csak nem akar tolakodó baj tűnni, nehogy azt hidd, hogy csak szexet akar tőled, szerintem ez inkább pozitív dolog, ha nem csak szexkapcsolatot szeretnél tőle. Részemről én már úgy ki vagyok éhezve, hogy az élő fát is medugnám, pedig kapcsolatban vagyok már jó ideje, csak velem meg már a barátnőm nem akar szexelni. Gondolom az már nem ennyire pozitívan is vehető változás.
2022. márc. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: "ha ott az alkalom akkor nem használja ki. (pl együtt alvásnál)"

lehet hogy azt várja, hogy te kezdeményezz. vagy nem elég spontán a környezet és ez lelohasztja, de az is lehet hogy magával nem elégedett valamiért. szexchat segíthet, amikor nem vagytok együtt, egyrészt a szókimondó kommunikáció oldhatja a gátlásokat, másrészt fentartja a vágyat a másik iránt.

2022. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll fel neki azért.

Ha együtt alszatok és semmi, akkor bizony impotens, vagy hülyére hokizik és nem megy .

2022. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint nem izgatod fel eléggé, nem vagy kívánatos a számára!
2022. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitottabb arra, hogy kiköveteled a szexet. Ha meg nem hajlik rá akkor engedd (hajtsd) el a fickot!
2022. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!