Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az előző kapcsolatomban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előző kapcsolatomban merevedési problémáim voltak, akkor van rá esély, hogy a következőben is előjön?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom részben a szexuális problémák miatt ment tönkre. Merevedési gondokkal küzdöttem, amin nem sikerült túllépni. A barátnőm azt mondta, hogy ez így nem felnőtt párkapcsolat és elhagyott. Mondjuk én sem éreztem már szerelmesnek magam, így nem tartóztattam.

Megismertem egy hónapja egy aranyos lányt. Eddig minden oké, de vajon sanszos, hogy itt is előjön majd ugyanez. Valaki tapasztalt már hasonlót?



2022. márc. 20. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezen agyalsz és kattogsz hogy nem fog felállni, akkor valószínűleg lehet gond. Különben meg nincs a merevedéssel problémád?
2022. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs és korábban sem volt. Csak az előző kapcsolatomban, viszont akkor valóban hosszabb időn keresztül küzdöttem ezzel.
2022. márc. 20. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély de azért vágj bele a kapcsolatba természetesen.
2022. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak az önbizalmaddal meg a gátlásaiddal lehet baj. Nálam is van/volt ilyen. Minden egyes lánynál akivel szexre került sor, volt egy olyan rész hogy nem állt föl először. Szerencsére egyikőjük sem vette rossz néven miután elmagyaráztam hogy izgulok, lámpalázam van, amiatt hogy minden rendben menjen. Aztán mikor megnyugodtam hogy minden rendben van, megérkezett minden amire szükségem van, és eltávoztak azok amik eddig visszatartottak, és jöttek a nyögések, a sóhajok, a vonaglások, összecsukló/remegő térdek.
2022. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!