Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves nő vagyok.3 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves nő vagyok.3 éve van egy kapcsolatom.Ő 3 év alatt nem dolgozott,max.fél évet.Egész nap fekszik otthon,facebookozik,várja,hogy végezzek és,hogy én menjek érte..Én albérletben a 16 éves fiammal-Ő az anyukájával.Érdemel esélyt még?

Figyelt kérdés
Ott sem tudunk úgy találkozni.A program az,hogy én megyek érte kocsival,beül,és megyünk boltba,másik városba átmegyünk.Kirándulunk.Benzin felét állja.Ha szóvá teszem az egész napos facebookzást,azt kérdi,miért fáj az nekem.Lájkolgat egész nap.Nőket is.Anyukája nyugdíjából és a 22800 ft-jából él.Eljutottam arra a pontra,hogy irritál.Reggel ébredéstől lefekvésig facebook.Én 3 műszakban dolgozom,még sokszor akkor felhív,mikorra készüljön,menjünk valahova.Nem nerc bundát várnék tőle,hanem azt,hogy a közös jövőnket elkezdhessük,de munka nélkül esélytelen.Tervei azok vannak,csak ha nincs munka,akkor úgy nehéz.Ha valahova mennie kell,vigyem el.Bárhova.Én meg nem bírok nemet mondani,de most úgy érzem BELEFÁRADTAM.BELEUNTAM.Szakítani kellene tudom,de valamennyire ragaszkodom hozzá.Kezdem feladni,mit tegyek?Adjak esélyt még ennek a kapcsolatnak? Vagy kuka?

2021. ápr. 27. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kuka... de el is nyújthatod, a te idődből megy.
2021. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Nem érzed jól magad így, tehát kukába való. A döntés a te kezedben van érett nőként.
2021. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek megèrdemlik az agglegènysèget -.-

Ne pazarold az idődet tovább, adj magadnak esélyt, hogy egy normális felnőtt férfit találj!

2021. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges vele tervezni, ha dolgozni fog se lesz sokkal előrébb. Ha meg még mindig ott tart, hogy facebookon keres külső ingereket, akkor sosem fog felnőni.
2021. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én most délutános vagyok.Most hívott,idézem: Agyhalott vagy ma is?(mert szóva tettem a faceookot),meg,hogy menjek a pszichiátriára.De amúgy,holnap kivinném e a piacra?Mondtam orvoshoz kell mennem,(1 hónapja vérzek, műtét után is.)Azt mondta,hogy piac után majd elmész.Kinyomtam a telót,sírva.Megint én vagyok a rossz!Szakítok,igazatok van
2021. ápr. 27. 18:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
MOST hagyd ott. Hidd el, megkönnyebbülés lesz. Viszont tiltsd le mindenhonnan.
2021. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, mi a bánatot csináltál az előző 3 évben?
2021. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a francba ezt a fact.
2021. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
3 évig reménykedtem.Mert ilyen vagyok.Bíztam,hogy hátha..változik.De most ez betett.Munka után természetesen nem telefonált,"majd."..ez volt a válasz!Ja,és még annyit mondott,:hogy meg ne szakadj a munkában.Semmit nem csinálsz.Recepciós vagyok egy hotelben,ahol most katonák vannak.Szerinte itt ülni az semmi.
2021. ápr. 27. 18:20
 10/18 Sárkánysömör válasza:
100%
Küld el a francba csak szívja a véred és az életed.
2021. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!