Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél a jelenlegi 30-40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél a jelenlegi 30-40 közötti korosztály sokkal nyitottabb, bagányabb szexuális értelemben?

Figyelt kérdés

Vagy csak az én környezetemben vannak most véletlenül pont ilyen nők? 25 éves férfi vagyok, és a közvetlen baráti környezetemben három 30 feletti nő is van, akikkel nagyon jól eltudunk dumálni mindenről, főleg szexre gondolok. Az egyikkel szexeltem is néhányszor, és isteni volt. Nagyon odaadó volt, valahogy nem voltak olyan nagy elvárásai, mint a huszonéves csajoknak, hogy fél órát dugjam keményen, és hasonlók. Könnyen ért el orgazmust, ismeri a testét. Meg nem sértődik be minden apróságon, hanem teljesen laza, megértő. A másik 2 nővel nem szexeltem, de jókat dumáltunk mindenféléről. Pl egyetértünk abban, hogy a nő is kell adjon valamit a szexben, nemcsak a férfiak. Vagy ők pl azt mondják, hogy a férfi legyen szőrös, nem borotvált... ami megint egy nagyon megosztó téma a fiatalabbaknál, nekem pedig szőrös ugye. Szóval csomó dolog van, amiben a 30 év feletti nők sokkal megértőbbek, lazábbak, bevállalósabbak.

A lényeg: vajon csak én fogtam ki ezeket így, vagy más is tapasztalta? Ez ilyen generációs különbség, vagy 30 felett csak simán átkattan valami a nőkben? Már azon gondolkoztam, hogy elengedem azt az elvem, hogy nekem fiatalabb pár kell, és ráutazok erre a nőre, akivel már szexeltem, és most lesz 38 éves, mert amúgy is ő már görcsösen ráállt arra, hogy párt keres magának.



2022. márc. 20. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
A huszonéves korosztállyal pedig az a tapasztalatom, hogy nagyon görcsösek, nehezen nyílnak meg, a szexben nagyok az elvárások, de cserébe alig nyújtanak valamit...
2022. márc. 20. 10:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödik az ember annál nagyobb a kíváncsiság nincs ezzel baj
2022. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem ez a tapasztalatom az idősebb nőkkel :)
2022. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

3 emberből vontad ez le? :)

Akkor itt az ellenpélda. Én egy 40es nővel járok össze, azért velem szexel, mert tovább bírom mint a korabeliek és keményebben megdugom. A csupaszt szereti, mert kényelmesebb orálnál. Nagyon is igényli a hosszú, kemény dugás.

Viszont nem zárkózik el semmi újtól. Ami inkább egyén mintsem korfüggő.

2022. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Normális esetben az ember ahogy idősödik szépen lassan fejlődik is minden tekintetben. Értelmesebb lesz és elnézőbb, rájön, hogy 20on évesen teljesen butaság volt x,y dolgon megsértődni. Illetve több a tapasztalata a hálószobában is, így jobban megismeri a testét, jobban tudja, hogy mi kell neki, ha minden rendben megy. Szerintem ez férfiaknál is és nőknél is igaz.


Természetesen mindig van kivétel, de ez az általános.

2022. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy nem akarok nagyon általánosítani, tudom, hogy rengeteg 30 év feletti nő is van, gyerekkel és házasságban, aki már kb egyáltalán nem szexel a férjével. De amúgy erről is beszélgettünk az egyik nővel, hogy mikor ők voltak 20 évesek, a nők és a fiúk is sokkal nyitottabbak voltak, nem volt ilyen görcsös megfelelési kényszer, meg a fiúk is sokkal magabiztosabbak voltak. Ő mondta, nem én. Nem tudom, mindenesetre érdekes.

"Ahogy idősödik az ember annál nagyobb a kíváncsiság nincs ezzel baj"

Igen, de arra is gondoltam, hogy vajon nem azért van ez náluk, mert nem élték ki magukat fiatalon? És nem mindenkire jellemző.

"Normális esetben az ember ahogy idősödik szépen lassan fejlődik is minden tekintetben."

Na ez viszont biztos így van, saját magamon is tapasztalom.

2022. márc. 20. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a saját tapasztalatain át látja a világot!

Szerintem inkább 35-től felfelé egyre bevállalósabbak a nők. Az ő fiatalkorukban sokkal szabatosabban éltek: nudista strand, autóstop, építőtábor és ne soroljam. Az 50+ -os szomszédasszonyom második este (a bemutatkozás alkalmával) ágyba bújt velem. Isten áldja érte.

2022. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!