Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha osszetalalkoznatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszetalalkoznatok egy lánnyal, akibe régen szerelmesek voltatok/ tetszett, most is megkivannatok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ugyanúgy vagy jobban néz ki, mint régebben. Atfut ilyenkor valami gondolat a fejetekben? Akár ki is csapnatok otthon?

2022. márc. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha jobban néz ki mint anno, akkor mindenképpen bepróbálkoznék!
2022. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ez esetben mi pasik rágerjedünk.

Akkor is ha anno meguntuk rohadtul.. eltelik fél év, és már dugnánk újra :D :D

2022. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mint a huzat...szarját is megenném. :D
2022. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“Tegyük fel, hogy ugyanúgy vagy jobban néz ki, mint régebben.”


Hát így elég érdekes szitu lenne, hogyha nem tetszene… Ha egyszer tetszett és most is olyan, vagy mégszebb, akkor nyílván most is tetszene… Mitől változott volna meg annyira az ízlésem?



Amúgy nekem olyan volt, hogy amikor olyan 12-13 éves voltam, akkor volt egy 19-20 éves lány aki annyira elképesztően gyönyörű volt, hogy azt leírni nem lehet…


Aztán most nem rég, 23, lassan 24 éves fejjel újra láttam (Ő 30-31 éves) és hát nem lehet szebben fogalmazni, nagyon elhízott. És mégis kéne szexre, de akár komoly kapcsolatra is, ha lenne nála esélyem…


Pedig alapvetően nem a telt nők az ideálom.

2022. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Változó: van olyan akit le is fektettem, pedig annak idején esélyem se volt nála. Le is pattintott. Akkor voltunk középiskolások. Aztán eltelt vagy 8-10 év férjnél is volt, de az élet összesodort minket, teljesen véletlenül egy céges buliba. Na ott aztán összejött és beteljesült amire annak idején sokszor ki is csaptam: úgy a szájába élveztem kétszer aznap este, hogy csak na.

Viszont akivel meg jártam a fősulin... na vele biztos nem jönnék össze. Fb-n néha látom, nem rossz csaj, de nem érdekel. Szóval erre nincs recept.

2022. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3mas, micsoda alfa!
2022. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!