Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez madonna-k@va komplexus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez madonna-k@va komplexus nála? És ha igen, lesz valaha olyan velem mint régen? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú és kevés benne a szexualitás, de ha valaki elolvassa és segíteni próbál nagyon megköszönöm. Visszaolvasva szeretném kiemelni mert lehet nem egyértelmű, hogy mindkét fiúval csak barátkozás van köztünk, semmi több.

Megismerkedtem (24/L) két fiúval egy online játékban, legyenek Á(27) és B(28).

5 hete játszunk együtt. Mindkettejükkel nagyon jól kijövök, viszont máshogy. Á nagyon jó haverom lett, sokat hülyéskedünk, pletykálunk. Ezzel szemben Bvel többet beszélek és sokkal bensőségesebb dolgokról, mivel nagyon hamar összeszoktunk, úgy viselkedtünk már a legelső beszélgetés során mintha régről ismertük volna egymást, annyira hasonlítunk és annyira hamar egymásra éreztünk. Nagyon hézagos, hogy ki mikor van fent így viszonylag ritkán, heti egyszer vagy max kétszer játszunk együtt, olyankor viszont több óráig, és felváltva vannak fent, néha együtt. Néha mikrofonban, néha írásban kommunikálunk. Így Bvel relatívan keveset beszéltünk eddig kettesben és még csak most jutottunk el odáig, hogy képet küldjünk egymásnak magunkról amit ő hozott fel.

Én kifejezetten vonzónak mondanám magam a saját megítélésem és a környezetem visszajelzései után. (Volt, hogy kiposztoltak külföldi "hottest gamer girls" oldalak 200E követővel, csak hogy viszonyítást mondjak, és ne úgy tűnjön mintha verném a mellem:D) Mikor képet küldtem magamról, közel 20 percig nem kaptam választ Btől, majd csak annyit írt szinte meghökkenve, hogy teljesen másnak képzelt el. Ezután visszakérdeztem viccesen, hogy ennyire csúnya vagyok-e, de lerázott, emojikkal válaszolt, hiába próbáltam fenntartani a beszélgetést teljesen visszahúzódott, minimalizálta a válaszait, végül már csak játszottunk és mikor végeztünk köszönés nélkül lelépett. Ilyet még sosem csinált. Azóta nem beszéltünk.

4 nap múlva volt fent Á, és mivel egyértelmű volt neki úgyis, hogy milyen jó viszonyban vagyunk (voltunk?) Bvel elmeséltem neki mi történt, igyekeztem kérdezősködni szerinte mi lehetett, hiszen ő jobban ismeri mint én. Erre elmesélte nekem, sejtette, hogy képet küldtem, mivel ugyan nem beszéltek erről de B azóta úgy viselkedik mintha megszállott lenne egy lánnyal, állandóan arról beszél meg kérdezősködik, hogy az ilyen-olyan tulajdonságok (amik rajtam vannak a képen) szépek-e egy nőn (egyértelműen igen, mintha azért kérdezné hogy megerősítést nyerjen arra amit már amúgy is tud?). Én ezen hatalmasat néztem mivel mondom B azóta nem beszélt velem. Erre Á annyit mondott, hogy igazából ők azt gondolják Bnek madonna k@va komplexusa lehet, mert elég problémás a viszonya a csajokkal, mikor elkezd vonzódni valakihez akkor eltávolodik tőle, de akihez nem vonzódik azzal meg nagyon közeli és szeretetteljes viszonyt tud ápolni, de tőlük sosem akar semmit. Á szerint azért húzódott vissza a képküldés után, mert akkor kerültem át nála abba a kategóriába ahol a vonzó csajok vannak neki nem pedig a barátai.

Na most ez már több órája de én még mindig nem tudom hova tenni. A leírtak alapján létezhet, hogy ezt a komplexust éli valóban át B, és ezért most távol marad tőlem? Nekem ez új fogalom, fogalmam sincs az életben hogyan nyilvánul meg az ilyesmi. Illetve ha valaki tud valamit erről, az is érdekelne "helyre lehet-e" hozni ezt, hogy újra visszakapjam a régi Bt, akivel olyan bensőséges viszonyban voltam?🥺🥺 Annyira nehéz felfogni azt, hogy valakivel szinte testvérként viselkedünk, majd egyszer csak eltávolodik tőlem és inkább távolról foglalkozik velem ha lehet így mondani.



2022. febr. 20. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Valami önbizalomhiány félére tippelnék.


A "haverral" lazán elbeszélget, közvetlen. Nem fél hogy elveszti, nem akar neki megfelelni. Viszont ja érzelmi kapcsolat van, ott már bepánikol. Valőszínű, még a képküldés előtt elindult nála egy pici érzelmi vonzalom irántad. Mikor meglátta a képed, valami olyasmi járta fejébe "ez nekem túl jó" vagy "ezt én nem bírom megtartani", esetleg "túl rönda vagyok hozzá". Abban a pillanatban, bezárkózott. Ezért nem jelentkezik nálad.


De ez csak feltételezés a leirtak alapján...

2022. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Pffff....kockák....
2022. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

De, hogy ezt hogy sikerült madonna qrva komplexusnak elnevezni :DD


Amúgy ahogy fentebb írták: egyszerű önbizalomhiánya van.

Vélhetően fél a visszautasítástól.


Ő már küldött képet?

2022. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

No offense amúgy tényleg de biztos hogy ez az "Á" és ez a "B" annyi idősek mint amennyinek mondják magukat? Csak mert én most vagyok 25 éves de kb. 19 éves koromban viselkedtem hasonlóan lánnyal utoljára mert ki ment a vér a pucából. xD

Viccet félre téve ez az egész probléma vissza olvasva tiszta gyerekes, tini hisztis probléma ami csak azért áll fenn mert a résztvevők túlgondolják és senki sem tud felnőttként viselkedni a szituációban amibe könnyű beleesni az ilyen szitukban de szerintem csak simán beszélj vele és kérdezd meg hogy mi a baj. Ha ezután sem kapsz magyarázatot vagy változik minden a régire akkor pedig engedd el... 28 évesen túl lehet már lépni ezen a problémán és levetkőzni ha ezt, vagy ha erre nem képes akkor ott a gond nála.

2022. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

De most az a baj, hogy nem veri úgy a nyálát, ahogy azt megszoktad másoktól?


Nem mindenki vágja magát hanyatt egy fotótól…

2022. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát figyu, én kb 13 éves korom óta játszom lányként, wow, lol stb. A tapasztalatom hogy az legtöbb ilyen játékban megismerkedős kapcsolat legyen az baráti vagy annál több, egy nagyon megbízhatatlan valami. Nekem 5 kapcsolatom lett ezekből a 9 év alatt 3x fiúval, 2x lánnyal. De flörtölni meg bensőségesebben beszélgetni biztos hogy legalább 200 emberrel volt alkalmam. Ha képet kellett adni, vagy akár csak instát/facet cseréltünk egy csomóan eltűntek, és nem azért mert nem tetszettem volna nekik, szimplán nem volt elég önbizalmuk, meg féltek hogy én mit gondolok róluk. Fiúknál tök alap hogy leírják hogy szép vagy stb, de én lányként meg nem fogom leírni hogy jaj de jóképű vagy… a legtöbbjük nem is volt.


Szerintem a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle, hogy a képküldés óta miért viselkedik máshogy, esetleg dícsérd meg hogy önbizalmat adj neki.


23/L

2022. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A madonna-qva komplexus az teljesen mást jelent. Azt jelenti hogy egyes férfiak szoros érzelmi, szerelmi valamint kielégítő szexuális kapcsolatot nem képesek ugyanazzal a nővel megélni. Boldog, szeretetteljes párkapcsolatban él egy nővel (madonna), de azt nem tudja és nem is akarja összemosni a buja szexualitással, azt csak egy másik nővel képes megélni (qva). Nem azt jelenti, hogy valaki menekül a számára szexuális vonzó nők elől, de azoknak egy részében csak a qvát képes meglátni és csak vad szexkapcsolatot képes velük kialakítani. Másik részével meg boldog párkapcsolatot, de velük a pszichológiai blokk miatt sosem lesz ugyanolyan kielégítő a szex.


Amúgy tényleg olyan kis tinidrámának tűnik mindhármótok részéről :D Tényleg vele érdemes megbeszélned, amennyiben partner benne mert mi is max. csak találgatni tudunk miért úgy viselkedik ahogy. Ha meg nem partner benne akkor engedd el. Én utoljára amikor haveromat kérdezgettem róla, hogy szerinte ez vagy az a vonás vonzó-e akkor azért volt, mert nem voltam biztos benne hogy tetszik-e az adott személy. Már ismertem, nagyon kedveltem, de ami a külsőt illeti tetszett is, meg nem is, és mintha a haveromtól vártam volna hogy valamerre billenjen a mérleg mert döntésképtelen voltam. Mondjuk én ilyet 18 évesen csináltam, nem 28 évesen addigra azért ideális esetben rájön az ember hogyha kétség merül fel, akkor az egy egyértelmű nem. De lehet még tapasztalatlan. Vagy lehet más miatt kérdezgeti, tényleg nem tudhatjuk.

2022. febr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel neki, és ezen az sem segít, ha a haverjaitól kérdezgeti, hogy vajon a lila haj jól áll-e egy lánynak. De ezen kár többet rugózni. Ha tetszenél neki, azonnal lelkendezni kezdett volna meg nyomulni. Logikus, nem?


Velem ugyanez történt pár hete. Van egy lány, akivel nagyon régóta vagyuk online barátok, telefonálgatunk, csetelünk de már évek óta. Pár hete felhívtam, életünkben először videón. Utána már nem írt. Egy héttel később rákérdeztem, hogy az-e az oka, hogy nem tetszem, erre mellébeszélt, hogy csak sok dolga volt… nem akart megbántani gondolom. Én meg hagytam.

2022. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dregor ***** válasza:
100%

#6 Miért ne mondhatnád egy pasinak hogy jóképű? :D


Kérdező vannak ilyenek, de hidd el jobban jársz egy ilyen párkapcsolat nélkül, már ha azt szerettél volna kihozni belőle.


Egyébként nincs kedvetek Lost Arkozni a LoL és társai helyett? xD

2022. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!