Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felvettek online sex chat közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettek online sex chat közben?

Figyelt kérdés
Kb. 5 napja előfizetem ilyen szolgáltatásra/vettem coint hogy video chatet indítsak lányokal. Na most ezzel nem lenne gond csak elkövettem egy hatalmas hibát, arcomat meg mutattam és meg a undorító Fétiseket is kiéltem magamnak. Kérdés nincs is nagyon csak valahogy meg akarok nyugodni, depressziós lettem ettől mert ha kikerülne ilyen videó/fotó tönkre vágna az életem. Plus info a lányok brazilok voltak és az app neve video video meet - Anonymus video. Tudom hatalmas hülyeség volt nagyon megbántam.

2022. márc. 20. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg NEM.

Ha recskázó pasikat akarnának rögzíteni felmennek bármelyik ingyenes kamerás chatoldalra és fél perc alatt 20 jelentkezőjük lesz. Oda be tudnak jelentkezni proxyról is úgy hogy sosem derül ki ők rögzítették és töltötték fel a netre a felvételt. Ha "munka" közben teszik, akkor megtalálhatóak lesznek (ugyebár a webcam oldallal szerződésen ott virít minden személyes adatuk).

Bezsarolni sem tudnak. Mert ahogy a felhasználóknak nem adják ki az előadók semmilyen elérhetőségét, adatát úgy az előadóknak sem a vevőkét. Az oldal ebből él (elég jól), nem kockáztat.

2022. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DanielC ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy felvettek. Meztelen ferfit nem érdekel senkit. Videon az ember ugy is mashogy néz ki, siman letagathatod hogy te voltal.
2022. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy híres ember, akkor a szart se érdekli hogy mit csinálsz. Nem fogják arra elpazarolni az idejüket, hogy lenyomozzanak és elkezdjenek zsarolni. Bocs, de nem vagy olyan egyedi vagy fontos, ahogy hiszed.

Az ilyen kikerülős/kiderülős videóknál általában egy közösség egyik tagja készíti a másikról, tehát ismerik egymást és egymás barátait. A valóságban még a szomszéd boltost se olyan könnyű lenyomozni.

2022. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom mennyi igaz amit az első ír, de az is tény, hogyha visszaelnek veled a hatóságok szart sem fognak tenni, van 1-2 lány ismerősöm akinek konkrétan a szex videója került ki és kb semmi előrehaladás nem történt az ügyben, annyi kivétellel, hogy törölték az oldalról, de a lány közeli és távoli ismerősei, jo vagy rosszakaroi megszereztek és folyamatosan teszik ki különféle oldalakra.

Egyett tudsz tenni, leszarod, ez a lány is leszarja már, nem érdekli.

Meg írtad, hogy valami brazilok voltak, max ott tudnak lejáratni, mondjuk én is tulvagyok egy ilyenen, csak nekem a farkamat tették ide ki és a face profilomat is hozzá linkelték.

De élek még, mondjuk néha amikor 1-2 lány jobban megnéz az utcán néha-néha bevillan, hogy rajtam néz valamit, vagy konkrétan a farkam van a szeme előtt, hogy olyan nagy és kemény és vastag, meg hosszú meg szép, meg minden :D

2022. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 az ismerősöd "csak" egy magánember volt. Itt viszont a kuncsaft érdekei mögött ott állna a webcam oldal is. Egyszer ilyennek híre megy az adott oldalon máris rengeteg kuncsaftot veszít - vele együtt irgalmatlan sok pénzt is.
2022. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Hmm...mondjuk igen....meggyőztél!
2022. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi nyugtató válaszokat. 3. Nem hiszem magam egyedinek/fontosnak csak attól félek felkerulok a "brazil napiszar-ra” ha létezik ilyen. 4. nagyon sajnálom ami veled történt:(
2022. márc. 21. 00:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

legalabb ird le milyen undi fetiseket csinaltal, az a valaszadasban is

segit. ha csak zokniba verted, az senkit se erdekel, ha felakasztottad magad es kozben logva uvoltve matyiztal, az mar meger egy musort

2022. márc. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vizelettel kapcsolatos... tovább nem is folytatom, meg leírni is borzasztó.
2022. márc. 21. 01:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
megittad vagy mi? szerintem az meg nem olyan nagy dolog, amivel erdemes visszaelni
2022. márc. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!