Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rendelek valahonnan egy...

Ha rendelek valahonnan egy terméket online, és azt írja hogy rendelés törölve (úgy hogy én nem töröltem) akkor az azt jelenti, hogy felvették a rendelést, és küldik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Ha veszek egy üveg vizet, amit kiöntök a földre, azt jelenti, hogy megittam?
2018. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Valószínűleg nem azt jelenti, de pontosabb infót a honlapon kaphatsz, ha megkeresed az adott áruház vásárlási feltételeit.

A megrendelési folyamat során általában a megrendelő kap egy automatikus visszaigazolást a megadott elérhetőségére.Amennyiben a megrendelés menetében valamilyen változás történik, akkor erről szintén küldenek egy értesítést.Ezt az eljárást követik a korrektebb üzletek.Az ilyen áruházaknál az általad említett üzenet azt jelenti, hogy nem tudták terméket beszerezni, ezért elküldeni sem tudják, így a köztetek létrejött szerződés felmondásra került.

2018. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!