Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondoltatok már ilyesmire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már ilyesmire fiúk, látva egy nagyobb intim méretet?

Figyelt kérdés

Haverom barátnője elhagyta. Ezért csinált kamu csaj profilt és ráírt az új pasira. A sráctól kicsalt meztelen képeket, stb. Amiket nekem is megmutatott meg fikázta a srác testét, stb. Én helyeseltem mert a haverom, de amúgy az új srác jól néz ki és a farka is 18 tuti van. Szóval hiába fikázza a srác jól néz ki és nem véletlen cserélte le a pocakos lusta havert.

A lényeg, hogy nekem eddig sose volt ilyen gondolatom de megirigyeltem sőt konrétan vágyat érzek megfogni esetleg verni egy nagyobb méretet. Nem szexuálisan izgat. Hanem az érzés mert nekem csak átlagos. Konkrétan tegnap direkt kerestem olyan poreszt amiben nagy van a pasinak. Szóval a kérdés, más is gondol/gondolt ilyesmire? Elmúlt magától?



2022. márc. 21. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
persze, akkor jötem rá hogy melg vagyok.
2022. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem! Én heteró vagyok!
2022. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattam volna az exének, hogy milyen képeket küldözget, hogy lássa, nem minden a farokméret ha a legyet is megbasszná reptében a csaj mellett is.
2022. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig is izgatott milyen lehet más farkát megfogni, főleg ha az jó nagy.. De emelett mindig is tudtam, hogy biszex vagyok szóval. 🤷‍♂️
2022. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam biszexnek de nekem is megfordult a fejemben ez. Ahogy az is hogy egyszer megnéznék élőben egy olyat akinek rengetek spermája van. Pl hármasban ahogy a barátnőm testére élvez. De ezekre nem látom hol és hogyan lenne esély, mert nem ismerek ilyen srácokat.

Megjegyzem ha van pl nagyfarkú akinek ez érdekes lehet és nem érti félre bátran dobjon privit.

2022. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
16cm a farkam és minden csaj megjegyezte hogy szép de ennek ellenére én is vágynék nagyobbra és kicsit irigylem őket. És alkalom adtán talán én is megfognám.
2022. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Pedig az búzás aki ilyet még csak gondol is.
2022. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Érdekes vélemények :)
2022. márc. 21. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy hetero biztosan nem gondolkodik ilyenen. :) Nincs ezzel semmi baj.
2022. márc. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy meret meg egy heteronak is impozans latvany.
2022. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!