Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha olyan pasitok lenne aki engedné hogy néha félrelépjetek? Akivel ahol és amikor akartok.

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem féltékenykedik és hűséges marad a párotok.

2022. márc. 24. 08:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Imádnám! Minden vágyam! 😍
2022. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Köszike a pipát!😘😜
2022. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszene, ha nem ez lenne a fétis, nem erőltette, csak megengedné. Félévente 1x sztem megtenném.
2022. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a feleségem engedi meg ugyanezt. Csak időm nem lenne másra, a jelentkezők pedig nem tolonganak.
2022. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
15: hat igen, noknek kicsit egyszerubb a dolog 😀
2022. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt simán engedném a barátnőmnek :) de most nincs snekim
2022. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, valószínüleg ezért engedte meg nekem a feleségem….
2022. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%
Minek? Akár ki is nyithatjátok egyenlő feltételekkel a kapcsolatot. Az eredmény úgyis ugyanaz, mint amikor az elhízott eltunyult sörhasú apukának a feleség felajánlja a nyitott házasságot, ami annyit jelent, hogy a felség már másnap nem alszik otthon, a férj meg elmegy bebaszni a sarki kocsmába, hogy a szexista vicceiből valami kínos csajozó dumát tákoljon össze, ami persze az első kanyarban csődöt mond. (Vagy mint amikor a lakhatást alanyi joggá teszik mindenkinek. Most mondd ezt egy hajléktalannak úgy, hogy nem ég az arcod közben)
2022. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha-ha, az ilyen ember nem szeretne engem, nem is értem, miért maradna mellettem?
2022. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!