Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » DK-Ázsiában, és főleg Japánban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DK-Ázsiában, és főleg Japánban tényleg annyira könnyű becsajozni fehér férfiként?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Mármint ha a csajozás alatt azt érted, szexelni átlag nőkkel (akik nem prostik), ingyen, akkor egyáltalán nem könnyű.

Ha prostizásra gondolsz, az könnyű, mert arrafelé élénk a szexturizmus, be vannak erre rendezkedve.

2022. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Előbbire gondolok. Ha átállítom a tindert Japánra, rögtön lesz egy csomó matchem.
2022. márc. 25. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem elhanyagolható tényező az sem, hogy ez egy ~10 milliós ország, Japán meg ~130 millió. Statisztikai alapon is jelentősen több matched lesz.
2022. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2: te valami incel vagy? Azok szoktak ostobán a tinderrel dobálózni.

De egyrészt nem, nem hiszem hogy lesz. Másrészt egy tinder match még nem jelent semmit. Hány matchből lesz szex? Harmadsorban ez a Távol-Keleten nem így működik. Ha azt hiszed, ez ilyen egyszerű, akkor semmit nem értesz a világból.

2022. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok incel. Feltettem egy egyszerű kérdést. Mit kell rögtön kötekedni? Nem a véleményedet kérdeztem.


Értem a világ működését, volt már több ázsiai barátnőm is, Tinderen ismertem meg őket. Csak az itt Európában volt, nem ott helyben, ezért kérdezem, hogy ott hogy működik, és olyantól kérdezném, aki tudja is.

2022. márc. 25. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor még egyszer: nem, ott nem így működik. Persze, könnyűvérű nők minden országban léteznek, de nem jellemző. Sőt, a távol-keleti nők kifejezetten ódzkodnak a nyugati férfiaktól. Az a világon semmit nem jelent, hogy volt-e ázsiai barátnőd Európában.
2022. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Részben könnyű, ha... ha olyan helyre mész ahova az európaiak járnak szórakozni ergo ott olyan nők vannak akik európaiakkal akarnak ismerkedni. A hétköznapokban annyira fog menni mint bárhol máshol Európában (ha tudsz csajozni akkor megy, ha nem akkor meg nem).
2022. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom rám Budapesten szinte minden ázsiai turista csaj mosolyog, a magyarok meg le se szarnak.

Én úgy hallottam hogy az ázsiaiak a nyugati kultúrába és pasikba vannak bele buzulva.

2022. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: rosszul hallottad. Ahogy a 6-os írta, mindenhol vannak persze ribik. De a távol-keleti csajok túlnyomó része egyrészt tudja, hogy az európainak csak egy (vagy pár) menetre kell, másrészt a többségüknek nem jönnek be. Egy japán vagy egy kínai (de mondhatnám a vietnámi vagy koreaiakat is), egy európai arc ugyanolyan furcsa és kvázi megkülönböztethetetlen, mint ők nekünk. Thaiföld egyes részein, vagy Szingapúrban más a helyzet egy kicsit, ott sokkal több expat van, közöttük rengeteg európai, amerikai stb. Ott már jobban megszokták.
2022. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy miért kötekednek veled. A kérdésre válaszolva: igen, sokkal könnyebb becsajozni, valahogy sokkal egészségesebb az egész gondolkodásmódjuk az életről, kapcsolatokról. Én is Tinderen, Ázsiában találtam meg a feleségemet. Itthon egyetlen életképes lányt nem találtam. Ez van. (És igen, imádják az európaiakat.)
2022. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!