Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz h minden nőnél lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz h minden nőnél lehet érezni a puncijában amikor elélvez?

Figyelt kérdés

Úgy értem h valami fizikai érzést lehet érzékelni a hüvelyben? Mondjuk lüktetést, szorítást vagy ilyesmit?

Vagy van olyan nő aki néha úgy élvez el h kb semmit nem lehet benne érezni?


2022. márc. 25. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nőként akkorát szoktam élvezni, hogy még a szomszéd is beleremeg... ha abból a párom nem érez semmit bújjon el...
2022. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinél más van aki rászorít, van aki kitágul van akinél összehúzódások vannak és van aki tocsog utána a nedvben úgyhogy érezni
2022. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Az egész testében lehet érezni.
2022. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as na ez az, hogy egy ilyen testi reakciót bármikor be tud játszani egy nő ha épp úgy tartja kedve, de egy punci reakciót nem biztos, vagy igen?
2022. márc. 25. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
igen
2022. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Azt nem tudja megjátszani, hogy nedvesedik, hogy az orgazmus után folyik a puncikából a nedv.

Hogy rászorít a farkadr@ olyan szinten, hogy megfeszülsz felette... egy igazi férfi megtudja állapítani a nő légzéséből is, hogy tényleg elment-e vagy csak játszik. A puncijából meg...

2022. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, vannak jelei amit fentebb írtak. De pl a légzés is megváltozik.
2022. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Szülés elött még nagyon is lehetett érezni a lüktető szoritást .
2022. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenkinél érezni (aktus közben) a tisztán hüvelyi orgazmust sem! És ez nem attól függ ki milyen szűk.


Hidd el, nem mondok butaságot, nem egy nőnek okoztam már orgazmust. De az igaz, h a többség hüvelyében igen, lehet érezni

2022. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

#4

Azt mondod nem tud csak úgy rászorítani a farkadra?

De felakadt szemekkel, befeszült lábakkal levegőt kapkodva egész testében kipirulva remegni meg igen?

Meg lehet biztos ezeket is játszani, de sikongatni meg puncit befeszíteni szerintem könnyebb.

2022. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!