Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti kiborulnátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti kiborulnátok vagy aranyosnak/ izgatónak tartanátok ha a barátnőtök megjelenne egy kupac könyvvel amiben bejelölt erotikus oldalakat amit megkérne hogy olvass fel, aztán próbáljátok ki a leírtakat?😅

Figyelt kérdés

Tudja hogy könyvmoly vagyok, de nem tudom ez után mennyire tartana dilisnek…?😅

Ezek között vannak mindenféle tündés, “hercegnő-herceg”, mai napi/modern, kicsit bdsm fantáziák is…

(Én vagyok a barátnő🙈🤷🏼‍♀️)



2022. márc. 25. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Oké, értem én, hogy leírjátok, hogy szakítanátok vele - szépen fogalmazva... -, de nem értem, miért, mert indoklásra már nem tellett.

Igaz, én nem szoktam bejelölgetni semmit se a könyveimben, de azért megsúgom néhány könyveben elég jó ötletek vannak.

2022. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nő nem létezik, én nagyon bírnám, ha mégis :) Főleg, mert a nők kevésbé kezdeményezők, nem igazán árulják el, mi a jó nekik, vagy mire vágynak. A legtöbb nő azt várja el a pasitól, hogy olvasson a gondolatukban, a pasik viszont kevésbé képesek ilyenre.
2023. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!