Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a neten ismerkednét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a neten ismerkednétek és csak szexkapcsolatot keresnétek,akkor el mernétek mondani vagy csak céloznátok rá?

Figyelt kérdés

Szerintem minden embernek az életben vannak olyan szakaszok,amikor nem akar kapcsolatot,a szexet viszont kívánja.

Vajon ha egy csaj a neten ismerkedik,akkor ki meri nyíltan mondani hogy nem komoly kapcsolatot keres?

Nekem pasiként volt már hogy egyértelműen leírta,hogy nemrég ért véget egy több éves kapcsolata emiatt most laza kapcsolatot keres.

Valaki pedig nem merte így leírni,csak célzott rá.


Melyikből lehet több: Aki nyíltan leírja,hogy lazább kapcsolatot keres vagy csak célozgat rá?


Lányok,ha ti csak jobbára szexet szeretnétek a netes társkeresőn,akkor hogyan hoznátok ezt a pasi tudtára?



2022. márc. 27. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom hogy max szex kapcsolatot keresek.
2022. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, mikor volt ilyen úgy hoztam a tudtára, hogy konkrétan leírtam, hogy csak erre keresek valakit, ha neki megfelel találkozhatunk, ha nem, akkor nem. Felesleges szerintem virágnyelven tiszteletköröket futni.
2022. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinek milyen tapasztalatai vannak mindkét nem részéről s milyen oldalakon?
2022. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mondanám, hogy szexkapcsolatot keresek, csak azért nem, mert nem tudom mi lesz belőle.
2022. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!