Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor átjött egy barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor átjött egy barátom segíteni valamiben. Cicanaci volt rajtam és ha jól láttam neki felállt?

Figyelt kérdés
Szóval később realizáltam, hogy kissé bevág a cicanaci amiben otthon voltam. Jól meg is bámult, és később láttam meg, hogy mintha állna neki. De létezik, hogy csak ennyitől? Nem volt itt sokáig és nem beszélgettünk semmi extráról
2022. márc. 27. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, simán.
2022. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Létezik bizony
2022. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Izgató, de egy ilyen szituációba nem biztos. Ahhoz nyugodtabb körülmények kellenek.
2022. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ilyet már én is tapasztaltam. A fiam haverja farka felállt,leggings volt rajtam,hosszított felsővel, amikor lehajoltam többször is, gondolom kinn volt a fenekem.

Megjegyezte: nem kellene ilyen mozdulatokat csinálnom. Ránéztem a farkára, és eléggé dudorodott a nadrágja.

2022. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Persze, természetesen. Főleg ha szeret is ...


A női szeméremtestnek még a körvonalai is nagyon szépek. Mondjuk nekem nem állna fel ennyitől, de én már nem vagyok tizenéves

2022. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Leggings ami bevág a punciba meg minden apró részletet kidomborit?

Akinek erre nem áll fel az vagy meleg, vagy aszexualis.

2022. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Egészséges fiatal pasinak egy ilyen látványra feláll!
2022. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát én táncosnő vagyok és nálunk minden csaj dekoratív, szűk cicanaciban, topban járkál órán, de a fiúknak ennyitől még nem áll fel, mert nem állatok:D Szóval valszeg a haverod csak nagyon ki van éhezve és évek óta nem látott nőt.
2022. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a korban barmire IS felall.
2022. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsoki ***** válasza:
Igen,ennyitől egy férfinek,ha egészséges. Sokkal izgatóbb,mintha meztelen lennél. Most ez neked új információ?
2022. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!