Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen ribis nőknek/lányokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ribis nőknek/lányoknak tetszik a nagy pénisz?

Figyelt kérdés

Gondolom a visszahúzódóbb nők szokták azt írni itt jó a 12-13 cm. Akik nem mutogatják se interneten se életben a testüket meg nem ribiskednek.


Kérdésemben azokra gondolok, akik OnlyFansoznak, diszkóba járnak (és le is szoktak alkohol hatására cuppantani srácokat), instán lájkokért szinte vetkőznek és az életben is olyan feltűnő ruhákban járnak, hogy nemtudsz nem ránézni a seggére/mellére. Ők pedig a nagy 18 cm felettit szokták írni és szeretni???


Így van nők és férfiak???



2022. márc. 27. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Így van a ribisek a nagyot szeretik
A visszahúzódóknak pedig elég a kisebb is
Semmi köze hozzá
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Így van
2022. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami alaptalan, szorongó, a "maradékot" és nyomikat magasztaló (a népszerű csajokat lealacsonyító) buta sztereotípia.


Az h ki mekkorát szeret, nem azon múlik hogy milyen ruhát vesz fel vagy hogy mennyire sportos a feneke ,esetleg kerek a melle


Abban leHET valami, hogy a nők egy jelentős része addig nyujtózkodik ameddig a takaró ér, tehát a kisebb önbizalommal rendelkezők TALÁN jobban tolerálják a nem elég nagy péniszt. Mondhatni h megalkuvóak.

2022. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én ennek ellenére sem szeretem a nagyot,22/l
2022. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is dögös vagyok, de ilyen hülye kérdést a kisfarkú sikertelen pasik írnak ki:D
2022. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ti honnan gyártotok ilyen elméleteket? Nem attól függ hogy egy nőnek elég-e a 13 cm hogy visszahúzódó vagy sem, hanem attól milyen a hüvelyének a mérete.. Nekem tökéletes lenne 13 cm (ha tudja használni) de visszahúzódó sem vagyok, pusztán rövid a hüvelyem, egy nagy méret pedig kellemetlen lenne
2022. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
A nagy részük (így írom, tehát nem mindenki), a kellően nagyot szeretik, tehát nem feltétlenül 20 cm, de a nekik ideális méret legyen, tehát mondjuk 17-18 cm. És ami még fontosabb: sokáig bírja a pasi és kemény legyen neki.
2022. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem függ össze
2022. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!