Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszútávon az elfojtott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon az elfojtott szexuális vágy okozhat valamilyen káros hatást?

Figyelt kérdés
Körülbelül 13-14 éves korom óta tudom, hogy nekem sohasem lehet egyetlen egy nővel sem kapcsolatom és nem is szabad a nők közelébe mennem. Ezért már nagyon fiatal korom óta minden nap mondogatom magamnak,hogy úgyis kevés vagyok a nőkhöz, nem vagyok méltó hozzájuk és úgysem kellenék senkinek sem. Valamilyen szinten megtette a hatását hiszen beszélgetni sem tudok a nőkkel és nagyon kellemetlen, ha a közelemben vannak.

2022. márc. 27. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Fizikailag semmilyet, lelki jólét szempontjából viszont sokaknál jelentős helyen van a szexuális kielégültség (de gondolom, szoktál önkielégíteni)
2022. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam önkielégíteni. Nagyon nehezen van merevedésem.
2022. márc. 27. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Igen okozhat az ilyenek lesznek erőszakolók
2022. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DanielC ***** válasza:
100%
Mond magadnak az ellenkezöjet. Nem vagy keves a nökhöz ha nem ment at rajtad a tank. Ugyanugy megerdemelsz egy nöt mint barki mas. Még egy rossz kinezetü ferfi is megerdemel egy rossz kinezetü nöt. Senki se tud beszelni a nökkel gyakorlat nelkül. Itt nem artana egy pszichológushoz elmenni viselkedésterápiara.
2022. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Tehát sikeresen kondícíonáltad magad arra, hogy tényleg ne legyen nőd. Csak nem értem, MIÉRT? Bárki találhat magának nőt, a ronda, a félszeg, az ügyetlen, a kövér és a mozgáskorlátozott is. De nem ilyen hozzáállással.


És igen, az elfolytott szexuális vágy nagyon is sok problémát tud okozni, lelkileg és testileg is. Kutatások alapján nem csak depressziót, frusztrációt okozhat, hanem akár szívinfarktust is.

2022. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, okozhat.

Ha valaki állandó szomorúságban van, állandóan elkeseredett a lelke, mindíg maga alatt van, az bizony nagyon veszélyes.

Ez bármi miatt lehet. Rossz párkapcsokat, nincs szex, rosz munkahely, bármi.

A megkeseredett lélek, előbb utóbb beteggé teszi a testet, amely fizikailag is megfog mutatkozni.

Sokkal nagyobb az esélye a ráknak, izületi fájdalmaknak, cukorbetegségnek, fejfájásnak, stroknak.

A vidám emberek, sokkal egészségesebbek. A testnek szüksége van a fizikai, un

"hadviselésre.", azaz a szexuális kielégülésre.


Nekem egy kollegám, nagyon betegeskedett, mert écekig egyedül élt. Állandóan rosszúl lett munkahelyen is. Volt hogy párszor újraélesztettük defiblilátorral. Olyan volt mint egy múmia.

Aztán besikerült neki egy kapcsolat, megismerkedett egy nővel.

Mintha kicserélték volna. Ma már maratoni futóversenyeken szokott indúlni, meg póker bajnokságokon.

Hihetetlen, hogy mire képesek a nők. Csodatévő angyalok.

2022. márc. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hihetetlen, hogy mire képesek a nők. Csodatévő angyalok."

Igen, ha jó a kapcsolat. Ellenkező esetben pont ők tudják az embert tönkretenni.

2022. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.

Tökéletesen igazad van, csak ezt én nem akartam részletezni, mert nagyon elkanyarodott volna a kérdés.

Igen, a csoda az csak a jó kapcsolatra vonatkozik.

Sajnos én is az ellenkezőjét éltem át, teljesen igazad van.

Ha nem kapcsolok és szálok ki az utolsó pillanatban, már lehet hogy nem élnék.

6#

2022. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egyetlen esélyem, ha szakemberhez megyek? A jelenlegi helyzettől lehet még rosszabb?
2022. márc. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!