Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 evesen az abortusz mennyive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 evesen az abortusz mennyivel veszelyesebb mint kesobb? Valoszinubb utanna a meddoseg? 72 oras tabletta mennyire karos hosszutavon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

72 órás tabletta hosszútávon???

Akármikor is végeznek el rajtad abortuszt,mindig ott a lehetősége a meddőségnek.

Inkább használj gumit.

2012. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

a 72 órás tablettát nem hosszútávú szedésre találták ki, hanem ALKALMANKÉNTI alkalmazásra... tehát kb félévente 1x nagyon maximum.


16 évesen meg sztem sokkal veszélyesebb az abortusz mivel még nem olyan érett a szervezeted mint egy 26 évesé.


Ha ennyire viszket a feneked, szedjél fog.gátlót (akkor nem kell 72 órás se, jéééé) vagy használj gumit.

mindenekelőtt NŐLJ FEL A SZEXHEZ!

2012. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
Az abortusz egyrészt veszélyes, másrészt gyilkosság! Ha már késő, akkor szüld meg és add örökbe, amúgy meg védekezzetek!
2012. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Úristen, már itt tartunk? Hol maradtam le?

Mi lesz ezekkel a "tinikkel" mondjuk 25 éves korukra... Teljesen kiégnek....

2012. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Vedekeztunk ovszerrel es ki is vette mielott el ment volna. De masnap rosszul lettem hanytam s hasonlok. Lehet kajatol is.

Nem tudom mire gondoljak komolyan.

2012. jan. 24. 09:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gumit használtatok és ki is vette? És erre be akarsz venni esemény utánit? Hát gratulálok.
2012. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

pontosan kiégnek az tuti,gyerekként szexelnek,abortuszra járkálnak,és tönkre vágják a hormonrendszerűket,meddővé teszik magukat..szerintem ezek a tinik nagyon buták és felelőtlenek


te szerencsétlen neked még nem való a szex,a 72órást 1 évben nagyon max 2szer lehet bevenni,az abortusz azon kívül,hogy gyilkosság,ilyen fiatalon nagyobb az esély hogy meddő leszel,nem beszélve a lelki hatásairól,miért hiszik a tinik,hogy a szex nekik való? most komolyan

2012. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sztem 1 napos terhességtől még nem hánynál, az mástól lehet. De ha gondolod, vegyél egy terhességi tesztet!
2012. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
kicsit tájékozódjatok már a dolgokról, mielőtt ide írkáltok baromságokat, de a legjobb: mielőtt szexeltek. most vagy nem igaz az, hogy rendesen védekeztetek, vagy te egy világi nagy barom vagy. nem is tudom, melyiket reméljem.
2012. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Vedekeztunk!

De nem tudom hogy mitol vagyok rosszul es mitol hanyok?

2012. jan. 24. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!