Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rejszoláskor próbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejszoláskor próbáltatok már chili krémet, vagy erős pistát dörzsölni a farkatokra?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a magam ellensége
2022. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok hülye.
2022. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Én kovács fia vagyok! Kalapáccsal verem az üllőn, és akkor élvezek, amikor melléütök!


Neked hány apától van ennyi eszed kérdező?

2022. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Néha amúgy a változatosság kedvéért fogkrémmel szoktam, jó illata is lesz utána odalent
2022. márc. 27. 23:09
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Én ilyet nem, de orvosi alkoholt öntöttem már a makkomra, heremre, meg az egész szerszámra. Annyira bevoltam indulva még szűz kis gyökérként, hogy kellett az érzés, hogy valami új dolog adjon egy kis pluszt a hokinal. Azt kell mondjam, hogy az első 1-2 hétben, hetente talán 3-szor, 4-szer hasznaltam, később, kb 1-2 hónap után meg hiába öntöttem már rá, az ég világon semmit nem éreztem belőle, pedig mindig vettem frisset a patikában. Hozzászokott a szerszám szerintem. Erre rá 1-2 évre végre valahára sikerült beujjitanom egy nőstény.

Az alkohol elképesztő érzést adott, nem mondom, hogy jobb a puncinal, mert nem jobb, de merőben felemelő, érdekes, kellemes, igen-igen forró jó érzést ad a farokba. Ha valaki erre adna a fejét, az figyeljen oda, hogy a hugycsobe ne menjen mert az viszont ilyen aztakrva fájdalmas érzés, nem csak akkor, hanem 1-2 napig vizelés közben is ég, szúr, lüktet...óvatosan kell ezzel bánni.

2022. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

KÉRDEZŐ!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2022. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy mik vannak?!

Legközelebb mi lesz? Csalán? :,D

2022. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kenj akkor a púzódba is ha már ennyire hülye vagy 😅
2022. márc. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jezusom sracokxddd
2022. márc. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én forró viaszt szoktam a makkomra cspegtetni, az nagyon izgalmas, paprikát még nem próbáltam, de szerintem az kevésbé intenzív érzés.
2022. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!