Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Brazíliában könnyebben összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brazíliában könnyebben összejöhet a szex egy incel férfinek?

Figyelt kérdés
Itthon képtelen vagyok megdugni bárkit, viszont nemsokára megyek ki Brazíliába a munkámból kifolyólag és azon gondolkoztam, hogy ott megdugnék valamilyen szegény, brazil csajt. Ha minden igaz az ottani rossz körülmények között élő nőknek a gazdagabb, fehér, európai férfiak a gyengéik. Szóval ezt szeretném kihasználni és végre megdugni valakit. Sikerrel járhatok?

2022. márc. 28. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha eddig nem találtál máshol sem fogsz
2022. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

"valamilyen szegény, brazil csajt" -> ez kihasználás. Visszaélsz azzal, hogy ő szegény.

Illetve egy kamasz szintjén vagy, ha ilyen "dugás"-ba gondolkodsz, nem pedig szexnek illeted.

2022. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy nem gondolod, hogy a nőkkel való rossz kapcsolatodnak köze lehet ahhoz hogy csak ilyen valamiknek tartod őket amiket meg lehet dugni vagy nem lehet megdugni? :D


Prostituáltak vannak mindenhol, pénzért itthon is sikerrel járhatsz náluk, ha meg a prosti nem jó akkor a kérdést se értem, hisz lényegében ha te azzal akarsz kinn nőt dugni, hogy fehér vagy és pénzes, akkor hol a különbség? :D


Tudod ha emberszámba veszed őket, merthát tudod ők az emberiség fele, akkor még az is lehet hogy sikerel jársz...

2022. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Aki itt lúzer, az mindenhol lúzer.
2022. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagy lehat a baj, ha odáig kell menned egy kufircolásért.
2022. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg simán összefog jönni neked. Azért az itteni nőknek olyan elvarasaik vannak minden téren, hogy beszaras. A brazil nők meg híresen jól néznek ki. Főleg az ilyen nyomornegyedekben lévő nők vannak nagyon raallva az európai vagy a jobb anyagi helyzetben lévő férfiakra.
2022. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Amíg így kezeled a nőket, ezzel a hozzáállással sehol nem lesz nőd.

Egyébként nem igazán értem, mit értesz "kihasználás" alatt, ha arra gondolsz, szegény, tehát hagyja magát pénzért, ahhoz nem kell Brazíliáig menni, prostik itt is vannak.

De ne legyenek elvárásaid, mert az incel a braziloknál ugyanúgy, mint itthon, csak egy eufemizált kifejezés a lúzerre.

Alfára meg ne hallgass, mert bár Omegáról átnevezte magát, ettől ugyanúgy egy balfácán kis pöcs maradt. Valószínűleg szintén lúzer, a kommentje alapján legalábbis mindenképp.

2022. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Majd elkapsz tőle valami jó kis fertőzést
2022. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
nem
2022. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet, hogy összejön, nem kizárt. De ha összejön, és nem kirabolnak, vagy megölnek a vesédért, akkor legalább 2 gumit húzzál fel, és ha hazaértél, azonnal std szűrés.
2022. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!