Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Brazíliában könnyebben összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brazíliában könnyebben összejöhet a szex egy incel férfinek?

Figyelt kérdés
Itthon képtelen vagyok megdugni bárkit, viszont nemsokára megyek ki Brazíliába a munkámból kifolyólag és azon gondolkoztam, hogy ott megdugnék valamilyen szegény, brazil csajt. Ha minden igaz az ottani rossz körülmények között élő nőknek a gazdagabb, fehér, európai férfiak a gyengéik. Szóval ezt szeretném kihasználni és végre megdugni valakit. Sikerrel járhatok?

2022. márc. 28. 14:14
1 2
 11/20 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

De ő nem nőt akar, csak dugni - hogyha jól vettem ki. Szerintem egyébként járhat előnyökkel ez ügyben olyan helyeken, ahol egzotikumnak számít az európai ember (pl. Dél-Kelet Ázsia és hasonlók). Úgyhogy, talán.


Egyébként ha változtatsz akár külsőre, akár belsőre (vagy mind2) el nem tudom képzelni, hogy ne találnál itthon is valakit. És nem csak dugni.

2022. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha itthon nem megy, akkor ott sem fog. És az sem segít, hogy ha nem beszélsz jól portugálul pl. Ha az anyanyelveden nem sikerül csajozni, akkor egy idegen országban miért menne?

A brazilok számára az európai egyáltalán nem számít olyan egzotikusnak, ha nem vagy jó pasi (és nyilván nem, ha itt se tudsz csajozni), akkor cseszheted, hogy fehérebb a bőröd.

Ahogy fentebb is írták, pénzért persze kaphatsz, de ezzel az erővel itt is kaphatnál.

2022. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%
Nyelvtudás nem egyszerű. De valami buliban lehet esélyed.
2022. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

A brazil nők nekem sokkal tüzebbnek tűnnek, mint az európai nők. Nem hinném, hogy szóba állnának egy lúzer pasival.


Amúgy, ha egy lúzer vagy, semmilyen nőnek nem fogsz kelleni, mert a nőkkel kapcsolatban univerzális igazság, hogy a magabiztos srácok jönnek be nekik.

2022. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Bírom a sok incelt akik lepontozzák azokat, akik le merik írni a valóságot. :D
2022. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy külföldi mindenhol érdekesebb. Szóval ebből a szembpontból előnyben leszel. Viszont abban hátrányban, hogy hol tudsz kapcsolatba kerülni emberekkel. Szerintem ilyen expat csoportokba lépj be, hogy lásd milyen események vannak. Lehet ez egyszerűbb, mint a helyiektől indulni.
2022. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
Túlságosan incel vagy hozzá, kétlem, hogy sikerülhet.
2022. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi erővel itthon is kimehetnél bármelyik putrisorra, hogy neked p.na kell. Brazíliában is ugyanakkora esélyed lesz hogy vagy kirabolják a gringót, vagy hoznak neki egy k.rvát amelyik "olcsóbba' lerendez. Azzal a különbséggel, hogy amíg nálunk a putrisorr max. 1-2 utca, Brazíliában a favella vagy 5 kerület méretű. Menjél csak, egy hülyével kevesebb lesz, mert élve már nem biztos hogy kijössz 😂
2022. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Na, lett-e valami eredmény? :)
2022. jún. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8%
Hajrá, menjél, nekem is így jött össze 2 csajjal is, igaz, nem Brazíliában hanem Mexikóban de majdnem ugyanaz. Ott nyitottabbak az emberek, nem ilyenek mint itt, ne hallgass azokra, akik még külföldön se voltak, hülye filmes sztereotípiákat mondanak az országról.
2022. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!