Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Elnéznétek ezt nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Elnéznétek ezt nekem, ha minden más stimmelne?

Figyelt kérdés
Jó gyerek vagyok, mindig is jó voltam ez miatt és visszahúzódásom miatt prostival kellett elveszteni a szüzességem, mert már nagyon kívántam a női testet 30 éves voltam. Most 31 vagyok van műpuncim is és inkább valódi partnert szeretnék, mint prostit, de azt az egyszeri alkalmat muszaj volt, mert nem akartam bekattanni. Pszichológus is ezt tudta volna ajánlani... nem keresek párt isten ments anonim oldalon. De ha egy hozzám hasonló fickóval összejönnél megbocsájtanád neki az egyetlen prostit és a Fleshlightet? Kort is írjatok.

2022. márc. 28. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Erényövbe zárnálak, és mindennap izgatnálak, de nem engednélek magamba.
2022. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A prosti és a fleshlight megbocsájtható, de mond mit is teszel annak érdekében hogy legyen párod??? Mert ahogy 30 évig nem jött magától, úgy ezután sem fog jönni. Pszichológust meg keress fel, nem azért mert szűz vagy, hanem a szorongásaid miatt.
2022. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
A fleshlight megbocsájtható.Keress pszichológust,hogy változzanak a dolgok mert így sose lesz kapcsolatod.
2022. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A flashlight és a prosti is megbocsájtható. De az hogy képtelen vagy felszedni valakit... Hát elijesztene, még ha kedves is lennél.
2022. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
A flaslight nem probléma, nekem is van vibrátorom. Az a probléma, ha 30 éves koráig valakinek egy darab prosti az összes, ami összejött. Itt ennek valami komoly oka kell, hogy legyen. Amíg ezzel nem nézel szembe (szakértő nem szégyen) nem lesz nagy sikered.
2022. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
bizonyos dolgokat jobb örökre titkolni
2022. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát jobb lenne nem tudni róla. De azért nem kizáró ok
2022. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Az összes válaszoló hölgy volt? Full pozitív csalódás volt olvasni, vannak még értelmesen válaszoló nők.
2022. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kérdésem van. Miért akarod ezt mással megosztani?

Előre kell menni megmonta a nagy ember ott fent. A prosti pedig a mult.

A műnuni meg,kinek nincs valami műcucca?

2022. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
El ne mond senkinek, egy nő se fogja megbocsátani! Sz@rnak bele milyen indokkal mentél, ha megtudják és esetleg bejössz nekik, élve fognak keresztre feszíteni.
2022. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!