Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Elnéznétek ezt nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Elnéznétek ezt nekem, ha minden más stimmelne?

Figyelt kérdés
Jó gyerek vagyok, mindig is jó voltam ez miatt és visszahúzódásom miatt prostival kellett elveszteni a szüzességem, mert már nagyon kívántam a női testet 30 éves voltam. Most 31 vagyok van műpuncim is és inkább valódi partnert szeretnék, mint prostit, de azt az egyszeri alkalmat muszaj volt, mert nem akartam bekattanni. Pszichológus is ezt tudta volna ajánlani... nem keresek párt isten ments anonim oldalon. De ha egy hozzám hasonló fickóval összejönnél megbocsájtanád neki az egyetlen prostit és a Fleshlightet? Kort is írjatok.

2022. márc. 28. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy elhallgatni valamit (még ha csak ideiglenesen is) csúnya dolog, de szerintem ha megismersz valakit, nem feltétlenül kell rázúdítani minden hibád, minden bénaságod egyből. Várd meg amíg ő is rájön, hogy még kissé bénácska vagy az ágyban, de ha szeret akkor ezt kompenzálja, segít, stb.. Ha majd kissé jobban megismeritek megszeretitek egymást, akkor elég adagolni neki a "kakit" de akkor se zúdítsd rá, csak finoman adagold, legyen ideje feldolgozni. Ha szeret, akkor igazából már tökmindegy, nevettek rajta egy jót és kész. Kívánom, hogy ez így alakuljon az életben.

Öhmmm igen, valószínűleg kéne valami szakember, hogy segítsen, hogy mindez amit leírtam megvalósulhasson. Hajrá, szorítok!

2022. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Nincs mit szégyellni ezen, ne aggódj. Mindenkinek vannak szükségletei
2022. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

De még mindig nem értem mia fészkesfenének kell elmondani.

Mindenkinek vannak titkai,ettől is ember az ember.

Ő sem fogja megosztani veled,hogy volt e nuni gombája 14évesen vagy sem!

Ès azt sem,hogy üvegezés közben letapizta a barinője.

Ezek mind mind olyan dolgok amik megmaradnak az embernek.

2022. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
35%

Nem kell elmondani. Persze rá fog kérdezni nálad, hogy milyen az előéleted nők terén..

Nagyon gátlásos emberke lehetsz, de jó pont, hogy ez érdekel,amit leírtál mert nyitott vagy egy kapcsolat felé.

Legyen bátorságod és amit tudsz, te is tedd meg, hogy több önbizalmad legyen. Ha te jól érzed magad a bőrödben, észre fogják venni a nők és érdeklődni fognak irántad.

Megbocsájtható dolog, viszont nem kell, hogy tudja a párod majd, mert elkezd kombinálni. Én azt mondanám, hogy 1 kapcsolatom volt és kész.


29/n

2022. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!