Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt van sz hogy engem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van sz hogy engem nem likeolnak , leginkàbb olyan pasik akikkel taliztam, nàlam meg rosszabb külemmű, akár dagadtabb nőket meg likeolnak?

Figyelt kérdés

Most jobban mondva egy pasiról van szó, de más pasinál is tapasztaltam.

Ez a nő akit làjkol, dagadt ,lóg a hatalmas csöcse....ès az egèsz stilusa szőke maca, roma zenei izlèssel.A pasihoz sem illik egyàltalàn.


2022. márc. 28. 22:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Nem csúnya az arca a csajnak

De annyira közèpszerű.Tipikus műkórmös,nagypofàju...Meg hogy fog kinèzni kèsöbb ha már most ekkora tehèn, ès èn sokkal csinosabb vagyok pedig vagy 10 èvvel idősebb vagyom.

2022. márc. 28. 22:07
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocs a fèlreirás miatt.De nem mondhatom a sràcnak mert kattantnak tartana.
2022. márc. 28. 22:08
 3/29 anonim ***** válasza:
Csak azt írtad le,hogy néz ki!Ezek csak külsőségek!
2022. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hàt a külseje miatt likeolja ,egyèrtelmű.
2022. márc. 28. 22:17
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy jóban vannak,és azért?
2022. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem.
2022. márc. 28. 22:23
 7/29 anonim ***** válasza:
Mi van baby savanyú a szőlő, hogy akit kinéztél magadnak az tojik a fejedre és egy szerinted nálad rosszabb csajra nyomul? Van egy olyan érzésem a stílusod alapján te sem az orvosin fogsz diplomázni 😂
2022. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen ,zavar hogy löttyedt szètfolyt testű,akit a ruha tart össze valamennyire,elfuseràlt "stilusú"nőt làjkol agyon .
2022. márc. 28. 23:16
 9/29 anonim ***** válasza:
#8 ízlésnek hívják a dolgot bogaram, ne azon pörögj akinek nem jössz be (ki tudja miért...), azokkal foglalkozz akiknek viszont igen. S nőj ki a telefonodból, az életnek nevezett valami nem az instán zajlik.
2022. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De bejövök neki mert szoktunk talizni ès aztmondja nagyon csinos vagyok.
2022. márc. 28. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!