Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban kiírtam két szavazós kérdést, hogy kinek melyik női láb tetszik jobban. Elég érdekes lett az eredmény. A két kép közül az egyik a "vesztes" a másik a "győztes" lett úgy, hogy a vesztes ellenfele bőven alulmúlja a győztes ellenfelét. Én érdemi különbséget sem látok a kettő között. Ti igen?


A) [link]

B) [link]


ui: bocsi, ha unjátok már ezeket a szavazós kérdéseket :D


2022. márc. 29. 11:51
A kérdező szavazást indított:
A
B
Kb semmi különbséget nem látok
42 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A "B" a nyertes, és az "A" kapott olyan kritikákat, hogy túl férfias és vastag
2022. márc. 29. 11:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Bro' két nagyon jó csaj van a képen, a többi már egyéni ízlés dolga. Ha mindenkinek egyforma lenne az ízlése akkor nem kellenének pl. szépségversenyek mert már a legeslegelején eldőlne minden.

Ennek a két csajnak az alakja, tónusai, formái, arányai nagyon-nagyon hasonlítanak. Mindkettő bomba és b.zi aki ne akarná megdugni őket 😂

2022. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is a B a tetszetősebb és izgatóbb forma. Viszont csak nagyon kevéssel marad el az A.
2022. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Leírod mi miatt?
2022. márc. 29. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2. egy fotós trükk, nem fotoshop, hanem póz és kamerahelyzet miatt.
2022. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő bejön de talán esetleg az A jobban mert kicsit kidolgozottabb.
2022. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam az "A" láb a nyerő. Picit jejjebb esik a belső vádli csúcsa, így nekem arányosabbnak tűnik, ráadásul ezzel a lábbal "dolgoztak" is kicsit, ez jól látható. A "B" láb sem rossz, de ez "csak" egy természetadta forma, ráadásul van ott egy minimális bokasüllyedés is, ami számomra ront az összképen, ha igen szigorú akarok lenni. Viszont a szebb popsit mindenképp a "B" lábak hordozzák 😄
2022. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő abszolút jó. Az első talán vékonyabb is.


“Túl vastag”. Pfff.😆

2022. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
B, mert hosszabb lábai vannak. Bár egyet értek az előttem szólóval, lehet a különbség a beállításból adódik (B éppen lép és ez optikailag nyújta a lábat, meg a kerek kis seggét is kitolja)
2022. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A B-nek mintha hosszabb lenne a lába, a talpa nagy, széles, de a s*e lerondtja a dolgot.
2022. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!