Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha csak úgy tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha csak úgy tudom elengedni magam szex közben, hogy előtte kulcsra zárok minden ajtót itthon illetve a riasztót is bekapcsolom napszaktól függetlenül?

Figyelt kérdés
A partneremnek nem probléma.
2022. márc. 30. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Vizet ,gázt,áramot nem zárod el esetleg? Érdekes amúgy,mitől tartasz?
2022. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Juj. Mitől félsz ennyire?😃
2022. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor érzek így mikor WC-re megyek. Ott olyan kiszolgáltatott, tehetetlennek érzem magam. A bejárati és a mosdó ajtót is bezárom. Még úgy is ha egyedül vagyok. Ha lenne riasztó a székletem is egészségedebb lenne.
2022. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagyok én nyitott ajtóval wc-zek, gyorsabban távozik a szag.
2022. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

és a lámpát is leoltod, illetve csak takaró alatt csinálod?

Természetsen nem normális amit teszel. A szex a világ legtermésztesebb dolga, nem szabad ennyire félni attól, hogy valaki meglátja

2022. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális
2022. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis "bogarasság" de ha a partnered nem zavarja és ettől függetlenül el tudod magad engedni szex közben akkor nem gond.
2022. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezen kéne egy kicsit lazítanod, egyébként normális hogy, kiszolgáltatottnak érzed magadat, de talán ez egy kissé erős, szerintem minél komfortosabban érzed magad a partnereddel, annál könnyebb lesz az ilyen dolgokat elengedni.
2022. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!