Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi vagyok, hogy a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok, hogy a női szemmel mit gondoltok a femdom játékokról? Milyen ruhát javasoltok a sub félnek? Ihletet gyűjtök otthonra.

Figyelt kérdés
Tudnátok adni tippeket vagy átadni tapasztalatotokat, hogy kellene öltöznöm és viselkednem subként, h tetszen az úrnőmnek?

2022. ápr. 1. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan fajta BDSM játék van, illetve azokhoz illő ruhák, és ezalatt tényleg azt értem, hogy bármit felvehetsz. Felvehetsz babaruhát, felvehetsz női ruhát, latexot, bőrt, felvehetsz kutya, ló, macska, akármilyen maszkot, lehetsz meztelen, sőt, lehetsz még öltönyben is, nem ez fogja meghatározni. Nincs ilyen szabály írva, hogyha szub vagy neked ezt és ezt kell felvenned. Azt vedd fel, amit te, illetve a párod szeretnétek, vagy ami neked és neki is bejön. Ez megbeszélés tárgya. Minden azon múlik, hogy ti mit szeretnétek, nincsen külön dresscode a BDSM-ben.
2022. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy Gizikének mi tetszik, ha Rózsika pont másnak fog örülni. Ez ilyen. Ha lesz / ha van úrnőd, majd kialakul, vagy megkérdezed, vagy megmondja.
2022. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!