Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondoltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok? Elsősorban hozzátok szólna a kérdésem, mégis női szemmel jobb a rálátásotok a helyzetre.

Figyelt kérdés
Szóval van egy kolléganőm, nagyon jóban vagyunk tök jó a kommunikáció köztünk, segítünk is egymásnak, amiben tudunk. Most legutóbb én segítettem ki őt és azt mondta, hogy meghálálálja, bármiben segít és viszonozza csak szóljak! Nekem úgy alakult, hogy egy ideje még magammal sem volt időm foglalkozni, nemhogy nővel, ha értitek... Szóval meg szeretném kérni, hogy akár kézzel... segítsen ki, csak nem tudom, hogy a bármiben való viszonzásba ez is bele fér e és, hogy meg merjem e egyáltalán kérni és ha igen akkor hogyan? Ti hogy látjátok a helyzetet, mit kéne tennem? Köszönök szépen előre is minden jellegű segítő és építő választ!

2022. jan. 1. 18:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak nem hozod fel ezt a témát...
2022. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez ultra gáz... Azért ehhez nagyon pofátlannak kell lenni.
2022. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
trolololo
2022. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Inkább hívd el randira, hátha alakul több belőle.
2022. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Old meg magadnak az ilyen jellegű problémákat.

2. Fizess érte.

3. A kolleganődet hagyd békén ezzel, nem tartozik rá. Kivéve ha konkrét célzást adott hogy vonzódik hozzád, tetszel neki és lehetne bármi.

2022. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
:DDDDD NEE
2022. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

"bármiben segít és viszonozza csak szóljak"


Erre te: verd ki nekem.

A seggedet azért ki tudod magadnak törölni?

2022. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok paraszt válasz előrébb vagyok tényleg. Ennyi erővel segítsén magán mindenki, te is kedves utolsó neked is max az áram rázza! Puszika :)
2022. jan. 1. 18:25
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába rinyálsz. Azért az más hogy valaki vonzódik hozzád, lehetne több és egymáson "segítetek". Adja magát a szitu. De igen, minden más esetben magán segít az ember, vagy fizet érte. Logikus. Senki nem szeretetszolgálat hogy minden szerencsétlennek segítsen. Jó ember...néha gondolkozz is.
2022. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Ne zaklass kérdező privátban, nem érdekel semmi "részlet"! 2es voltam.
2022. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!