Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyi időnként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyi időnként szokott új partneretek lenni?

Figyelt kérdés
Akik szakítás után nagyon hamar találnak mást azok hogy csinálják hogy rövid időn belül találnak megfelelőt külsőre, belsőre?
2022. ápr. 2. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Jelenleg allando partnerem van, kapcsolat. de mikor szingli voltam hetente volt mindig alkalmim
2022. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hamar lett új párom, annak az volt az oka, hogy egyrészt szerencsésen találkoztam az új férfival. Pl barátok mutattak be egymásnak, tehát nem direkt kerstem társat. Másrészt az előző kapcsolatom már rég halott volt, és semmit se éreztem iránta. De ez nem mindig van így, ehhez szerencse kell.
2022. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez nagyban függ attól is hogy a kapcsolata mennyire teszi tönkre a nőt. Több olyan ismerősöm is van, akik évek óta azért szingli mert nem tudja feldolgozni az előző kapcsolatát. Akár melyik nap lehetne új kapcsolata, új barátja, sorra utasítják el a kérűket, de egyszerűen nem tudnak kijönni az előző, már meg sem lévő kapcsolatukból...

Rengetegszer találok be hasonló nőket... Valahogy ők vannak olyan állapotban akikhez vonzódom. Nem túl hangosak, kicsit borókásak, néha visszahúzódóak... Szóval én az ilyen egyszerűbb lányokat szeretem. És hiába, mert sokszor az ilyen lányok teljesen megközelíthetetlenek.


29/F

2022. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hét - 2 hónap max.
2022. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!