Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felvettem videóra ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felvettem videóra ahogy masztizok, és utána arra masztiztam az mennyire ciki nőként?

Figyelt kérdés

Néha ha rámjön és felvagyok izgulva, elkezdem magamat fotózgatni erotikusan. Mitől van ez?

Férjnél vagyok és van szex többé kevésbé. Ezeket akkor csinálom nyilván ha egyedül vagyok otthon.


2022. ápr. 2. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

25/F vagyok, van egy eléggé magányos MILF hölgy (37-38 lehet asszem) aki mindig küld nekem ilyen vidiket, pedig a kisgyerekeivel egy létesítményben edzem, meg szinte naponta tanítgatom őket, valamint már csináltunk együtt is felnőtt videókat a hölggyel 😁


Ezzel azt akarom mondani csak, hogy egy koron túl már ezek nem is annyira meglepőek, és igazából rájön az ember hogy amit szeretsz csinálni, azt csináld nyugodtan, ha boldoggá tesz/felszabadít/stb. 😉


Aki pedig emiatt elítélne, az lehet azért, mert még nem próbálta ki ezeket



Furcsa kérdés, de az is beindít ha mondjuk tükör van a puncid előtt, és látod ahogyan izgatod magad?

2022. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Cikinek nem ciki, csak arra figyelj hogy aztán véletlen el ne küld valakinek. 😄


Van akinek ez izgató, hogy fotózzák vagy magát fotózza. Kis extra izgalom. Nincs ezzel baj.

2022. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj
2022. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ciki, jó, hogy megtaláltad, mivel tudod kényeztetni magad.
2022. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a férjeddel "többé kevésbé" van szex. Szóval nem igazán kiegyensúlyozott a szexuális életetek. Ha az lenne akkor azt mondanád a férjeddel jó a szex és sűrűn van.
2022. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Bármi jobb annál, mint kielégületlenül lenni. Ha ez jött be, akkor ez jött be.
2022. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Látnunk kéne a képeket, hogy érdemben válaszolni tudjunk.
2022. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És vetted már fel azt ahogyan arra masztizol, hogy masztizol arra ahogyan masztizol? 😁
2022. ápr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, férfiként is sokszor csináltam ezt.
2022. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is szoktam erotikus fotókat, masztivideókat csinálni magamról és engem is felizgat, főleg a videó, a hangok.

N

2022. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!