Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felvettem videóra ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felvettem videóra ahogy masztizok, és utána arra masztiztam az mennyire ciki nőként?

Figyelt kérdés

Néha ha rámjön és felvagyok izgulva, elkezdem magamat fotózgatni erotikusan. Mitől van ez?

Férjnél vagyok és van szex többé kevésbé. Ezeket akkor csinálom nyilván ha egyedül vagyok otthon.


2022. ápr. 2. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi sincs. Mióta terhes vagyok, sajnos egyéb okok miatt tilos a szex, viszont nagyon kívánós vagyok. Ráadásul ilyenkor az egész punci be van puffadva. Tökre olyan, mintha a punci pumpát rátettem volna. Ha nagyon bizsereg el szoktam magamat szórakoztatni egy kis gyenge csikló dörzsivel és bizony látni is szeretném az egészet. Minap fedeztem fel, hogy orgazmusnál az egész puncim és az ánuszom is pulzál. Izgató visszanézni csak szimplán azt, hogy pulzál, puffadt és folyik belőle a nedv.


Élvezd, ebben nincs semmi szégyellni való!

2022. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11: Épp dolgozom, beindította rendesen a fantáziám ahogy leírtad... 😁


(25/F)

2022. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11: Csak kíváncsiságból, bevállalnál egy pillanatképet feltenni róla (képfeltöltés.hu vagy imgur, stb., teljesen anonim módon)?


Amióta olvastam a kommentedet, csakis a puncidon jár az eszem ☺️


Bevallom még sose láttam terhes állapotban ilyesmit, és érdekelne

2022. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11. Enis mar anya vagyok,de durvan megmozgattad a fantaziam. Terhesseg alatt en pl orultem volna egy olyan baratnonek akire ilyenkor is lehetne szamitani,kolcsonosen kielegiteni egymast stb.

24/N

2022. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nemtudom de nekem elküldhted azokat a képeket
2023. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!