Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem mondja meg, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg, ha nem jó a szex? (Kövér vagyok)

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve együtt vagyok a párommal, mióta együtt vagyunk, fogytam egy keveset, de amúgy akkor is, most is kövér voltam.

Heti 2-4 alkalommal szoktunk szexelni, és mindig azt mondja, hogy fantasztikus meg sokat dicsér, de előttem nem volt még kövér nővel. Az utóbbi időben elkezdett zavarni, hogy néha bénázik azzal, hogy beteszi vagy rossz helyre teszi be majdnem, és hát, ez amúgy nem új keletű, mindig volt ilyen, bár nem nagy tragédia. Viszont beszéltem egy barátnőmmel, aki szerint azért van, mert így nem fér hozzá rebdesen a puncimhoz meg nehézséget okoz neki így a szex.

És próbáltam erről beszélni vele, de mindig kitér a válasz elől, azzal jön, hogy de mennyire kíván srb.

De azóta megfigyeltem, és látszik, hogy zavarja pl. Hohy lovaglóban sem úgy fér hozzá a csiklómhoz vagy a combom nyalásnák... szerintetek miért nem őszinte velem? Nem harahudnék meg, ha elmomdaná, nem igazán sértődök meg ilyesmin.



2022. ápr. 5. 21:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

A kövérség nem tulajdonság csak egy állapot.


Fogyj le.


Nehéz elkezdeni, de nagyon megéri.

2022. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy fogytam is, és folyamatban van. Nem ez kérdés lényege és nem kérdés, hogy lefogyok-e.
2022. ápr. 5. 22:02
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a kövér pontosan (cm, kg)? Csak mert van az a súlyfelesleg, amire még bullshit ráfogni, hogy akadályoz a szexben, meg az is, amire már nem.
2022. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
170/95 (korábban 100 felett valamivel)
2022. ápr. 5. 22:05
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
A minimális nehézség ilyen esetben nem feltétlen jelenti azt szerintem, hogy ő ne élvezné. A bénázás részét nem tudom, végülis idő 4 év alatt lett volna arra hogy beletanuljon.
2022. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
21%

Hidd el hogy a mgoldás a fogyásod!

De beszéld meg vele kérdezd meg őszintén, és ha lekövérez, ne sértődj meg, hanem fogyj le!

Tudom mit beszélek!

2022. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen, írtam, hogy így is, úgy is lefogyok és hogy nem sértődöm meg h lekövérez. Mi lenne, ha a kérdésre kapnék választ?
2022. ápr. 5. 22:14
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondja meg, mert nem akar megsérteni. Te azt mondod, hogy nem sértődnél meg, ő meg nem akarja megkockáztatni, hogy esetleg mégis. A kérdésre én kb. ennyit tudok válaszolni.
2022. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 StevenUp ***** válasza:
74%
Azért nem mondja meg mert egy kövér nő puncija is több, mint a semmi. Azt nem fogja valóban megkockáztatni, hogy besértődsz és akkor ennyi sem jut neki. Maximum addig behunyja a szemét és mást képzel oda. Aztán majd ha lefogysz, lehet jobban fog kívánni
2022. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem tetszenél neki, mással lenne.

De ha ilyen depis p.csa leszek aki full önbizalomhiányos, akkor esélyes hogy más után néz.

Ha eddig megoldotta a szexet és jó volt neki akkor mér a barátnőd hülyeségeivel traktálod?

2022. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!