Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok, hogyan adjátok tudtára a férfinak, hogy szeretitek ha erősen ledominálnak?

Figyelt kérdés

A nőknek nem szokásuk elmondani, mi szeretnek...


Ha hosszabb távú a kapcsolat, akkor van idő megbeszélni előbb-utóbb. Előbb? Utóbb? Pár alkalom után? Vagy már az első előtt?


És akivel csak egy egyéjszakás kaland van? Őt alig van idő rávezetni. A férfi pedig lehet hogy szereti durván, de nem meri megtenni, mert fél, hogy nem reagálnál jól, nem tudja hogy te olyan típusú vagy.


Hogyan tudatjátok ezt a férfival? Vagy már eleve olyan férfival álltok össze, akiről sejthető, hogy domináns és kellően kemény lesz, így mondani sem kell?



2022. ápr. 6. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok a tudtára így konkrétam, csak megteszem amit kér.
2022. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

10+ éve vagyok a párommal de még mindig nem tudja, hogy szubmisszív vagyok.


Tettem utalásokat amiket szépen lerázott, úgyhogy hagytam is a fenébe


-lehetsz rámenősebb is/ teperj le

-tudod hogy nem vagyok olyan


Na jóvan hagyjuk akkor


Szóval: először utalások, és meg látszik hogy kapható rá akkor jöttek volna a konkrétabb dolgok. Lefogás, torok fogás, szembekötés, kötözés stb. Na majd a következő életemben.

2022. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, barátnőm is ilyenekről fantáziál - ezt elmondja - de sose kéri hogy csináljam vele durván.
2022. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2# Amúgy szégyenled mondani neki hogy most játszuk kötözőset vagy ilyesmit?
2022. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a visszautasítást és tudom hogy nem tenné meg / vagy kelletlenül "muszájból". Úgy meg mégrosszabb lenne
2022. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakás, stb ilyen rövid dolgokban alapból nem játszik az ilyen. Kapcsolatban meg, bár nem rögtön, ezzel indítva, de szerintem fontos, hogy beszéljünk a szexről, ki mit szeret, mit néz, mit próbált már, mit szeretne még kipróbálni, meg ilyenek. És akkor lehet először fokozatosan kipróbálni ilyen dolgokat. Mondjuk nekem ez nem olyan élet-halál kérdés, hogy nélküle nem tudok meglenni, inkább csak egy fűszer, ami néha nagyon jól tud esni. Ezért ha a páromnak nem tetszik, ő nem élvezi, akkor nem ragaszkodom hozzá. 22/L
2022. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha direkt felidegesítem, hogy egy kicsit durvább legyen, tudom, nem szép.

Egyébként meg irányítom szex közben a magam módján, hevesebben reagálok, ha olyat kapok, ami jól esik, úgy mozgok, hogy leessen neki, mit szeretnék. Olyan partnerrel beválik, aki figyel a másikra.

Munkatársam is van olyan, akivel direkt azért szemtelenkedek, mert izgató látni a szemében, hogy felhúzom.

2022. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!