Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, aki bárkivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki bárkivel könnyen tud orgazmust elérni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van e olyan nő, aki eddig ahány férfivel lefeküdt, könnyen tudott orgazmust elérni mindenkivel? Akár csiklóizgatás, akár dugás által? Vagy minden nőnél ez egy komoly gond, és hosszas izgatás, illetve komoly összeszokás kell ehhez? F

2022. ápr. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csikló orgazmusom minden volt párommal volt
2022. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem kevés a tapasztalatom, amikor volt pasi, akit imádtam, nagyon könnyen sikerült orgazmust elérni csiklóizgatás által.
2022. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 és hüvelyi melyikekkel?
2022. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert ilyen csajt keresel? Te is csak 1-2 perces vagy,esetleg nyalóka? :)))
2022. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Mert ilyen csajt keresel? Te is csak 1-2 perces vagy,esetleg nyalóka? :)))"

Tudom, hogy a legtöbb csajnak sok idő kell, illetve megfelelő környezet és összeszokás. Olyan csajjal még nem találkoztam, hogy pár percet dörzsölöd a csiklóját, és orgazmusa lesz. Míg egy férfinek általában ha kiveri egy idegen nő is akár, eltud menni pár perc alatt. Szimplán csak kiváncsi vagyok, hogy nőknél van e ilyen? És amúgy igen, izgatna egy ilyen nő, aki könnyen el tud menni.

2022. ápr. 6. 22:18
 6/7 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Igen van.
2022. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok nőnél bizalmi kérdés is. Ha biztonságban érzi magát, akkor el tud lazulni, akkor hamar jön az orgazmus. Feltéve, ha jó a technikád…
2022. ápr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!