Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy kihúzós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy kihúzós módszerrel szexeltél, de nem bírtál leállni és elmentél?

Figyelt kérdés
Hogy történ? túl jó volt, vagy hirtelen jött?

2022. ápr. 10. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Volt. A lany is rajatszott, mert bar tudta, h nincs rajtam gumi, de kerte, h elvezzek bele. Tul futott volt a hangulat. Igy hat aztan megtortent. :)
2022. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem mindig erősebb a tudatom annál,hogy így elvigyen a hév.
2022. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SOkat szexeltem így. Úgy lehet megelőzni, hogy nem tartod benn utolsó utáni pillanatig, hogy mire kihúzod, már robbanj is. Hanem akkor húzod ki, amikor már nincs messze az orgazmus, de van még bőven. És kivered inkább kézzel, vagy befejezi a csaj.
2022. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Volt nem is 1x, főleg kezdőként. De miután lett belőle egy nem akar terhesség felhagytam vele.
2022. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Barátnőm lovagolt rajtam és nem szállt le időben.
2022. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Baleset még nem volt belőle, de volt, hogy a lány egyszer kérte, hogy élvezzek bele. És tudtam, hogy nem jó ötlet, de így már nem bírtam ellenállni neki. Ő nem gondolta, hogy egy alkalomtól teherbe eshet, de én ragaszkodtam hozzá, hogy szerezzük be az esemény utánit.
2022. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

"Baleset még nem volt belőle, de volt, hogy a lány egyszer kérte, hogy élvezzek bele. "

Amúgy tényleg a nők is rendesen eltudnak borulni ilyenkor. Valamiért nekik is nagyon izgató és magasztos ez a dolog, hogy ne húzza ki a pasi. Vagy szimplán csak gyereket akarnak.

2022. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!